אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס תציע שירותי IT עבור חברות סטארט-אפ

נס תציע שירותי IT עבור חברות סטארט-אפ

היחידה החדשה תציע לסטארט-אפים ולחברות הייטק מעטפת של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים במודלים גמישים: שירותי פיתוח ובדיקות תוכנה, תמיכת לקוחות ומוצרים, ענן ו-UI/UX

03.01.2017, 18:41 | רפאל קאהאן
חברת נס, הודיעה היום (ג') על תחילת הפעילות של יחידת Start IT Up, אשר תציע לסטארט-אפים וחברות הייטק פתרונות עסקיים כגון: שירותי פיתוח ובדיקות על פי דרישה, תמיכת לקוחות ומוצרים, שירותי מומחה, DevOps, אוטומציה ונוספים. וכן שירותים ייחודים בתחומי המעבר לענן, IoT, עיצוב חווית משתמש (UI/X ), פתרון להפצה ושיווק מוצרים ותוכנות ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

מיקום החטיבה החדשה נקבע במתחמי We Work. המהלך הוקם מתוך תובנה אליה הגיעו בנס שמגוון פתרונות ה-IT אותם היא מציעה לחברות וארגונים גדולים נדרשים גם על ידי סטארט-אפים. חברות אלה נדרשות בשלבים השונים של חייהן להתמקד בליבה העסקית. עם זאת שימוש בשירותי IT חיצוניים בדרך כלל דרש השקעה לא פרופורציונלית ליכולות של סטארט-אפ. בכדי לעמוד בקצבי Time To Market תחרותיים, יש להתמקד בליבת עסקיה ולהעזר במענה חיצוני בכל הקשור למעגלי התפעול, השירות וכל מה שאינו מוגדר כפעילות ליבה.

שחר אפעל מנכ"ל נס, צילום: אוראל כהן שחר אפעל מנכ"ל נס | צילום: אוראל כהן שחר אפעל מנכ"ל נס, צילום: אוראל כהן

נס הסבירו שהיחידה מגייסת לשורותיה עובדים בעלי רקע טכנולוגי מתקדם ונסיון רלוונטי ומציעה, סביבת עבודה אטרקטיבית, חדשנית ומגוונת בשלל פרויקטים ומשרות. חלק ניכר מהפעילות של היחידה החדשה יופנה לשירותי תפעול אך לא רק. התמחור של המוצרים והשירותים יתבצע תוך התאמה אישית לכל חברה, הסבירו מנס. זו דרך אלגנטית לומר שאין למעשה מחירון אחיד ושכנראה החברות יידרשו להתמחרות על כל חבילת שירות. 

למרות זאת מדובר ביוזמה מעניינת. עד כה סטארט-אפים לא עניינו חברות IT כגון נס. אלה נאלצו פעמים רבות לבנות לעצמן את הפתרונות תוך הסתמכות על הכישרונות הפנימיים או תוך שימוש בחברות קטנות להן יש פחות ניסיון בשירות לחברות סטארט-אפ שפונות כמעט תמיד לשוק הגלובלי. בנס מבטיחים להעמיד את כל מה שנדרש מחברה שפניה לעולם.

שחר אפעל, מנכ"ל חברת נס, הסביר: "הצלחתה של כל חברה, תלויה לא רק ברעיונות החדשניים אותם היא מביאה, אלא ביישום ובמתן מענה לשורה של אתגרים בפניהם היא עומדת. יחידת Start IT up מציעה לארגוני הסטארט-אפ וההייטק המתפתחים בקצב מהיר, פתרונות עסקיים מוטי טכנולוגיה, ערך וחדשנות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות