אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההחלטה של צוקרברג לשנה החדשה: לצאת יותר מהבית ולדבר עם אנשים צילום: facebook

ההחלטה של צוקרברג לשנה החדשה: לצאת יותר מהבית ולדבר עם אנשים

מייסד פייסבוק פירסם כמדי שנה את ההחלטה שלו לשנה החדשה והפעם בכוונתו: "לפגוש אנשים בכל אחת מהמדינות בארה"ב", אבל מכיוון שכבר היה ב-20 מהן, נותרו לו רק 30

04.01.2017, 11:52 | נמרוד צוק
גם השנה הודיע מארק צוקרברג על משימה אישית שהוא נוטל על עצמו לבצע במהלך 2017 - והפעם מדובר בביקור ב-30 מתוך מדינות ארה"ב כדי להיפגש עם אנשים שגרים בהן ולשוחח איתם. או כמו שאנחנו היינו קוראים לזה, "לטייל המון".

קראו עוד בכלכליסט

הגדרת האתגר המלאה היתה "לפגוש אנשים בכל אחת מהמדינות בארה"ב" , אבל לטענת צוקרברג, בפוסט שהעלה בנושא, הוא כבר בילה לא מעט שנים מחייו במדינות רבות ולכן עשה לעצמו הנחה והסתפק ב-30 בלבד. כחלק מכך הוא מתכנן בין היתר לבקר במשרדי פייסבוק במדינה, לצאת לנסיעות שיכללו עצירות בעיירות קטנות ובקמפוסים של אוניברסיטאות, להפגש עם מורים ומדענים, ולדבריו גם מתכנן לשתף את עוקביו בפייסבוק באתגר ולקבל מהם המלצות ליעדים.

מארק ופרסיליה. מקווה שהאתגר יגרום לו לצאת יותר מהבית, צילום: facebook מארק ופרסיליה. מקווה שהאתגר יגרום לו לצאת יותר מהבית | צילום: facebook מארק ופרסיליה. מקווה שהאתגר יגרום לו לצאת יותר מהבית, צילום: facebook

"אחרי שנה סוערת, אני מקווה שהאתגר הזה יוביל אותי לצאת מהבית ולדבר עם יותר אנשים על איך הם חיים, עובדים וחושבים על העתיד. מאז שהכרנו פרסיליה ואני עשינו טיולים רבים, ולאחרונה יצא לי לטוס הרבה מסביב לעולם ולבקר בערים רבות. כעת אני מתרגש לתור חלקים רחבים יותר מהארץ שלנו", הוא כתב. "העבודה שלי היא לחבר את העולם ולתת לכל אחד קול, ואני מעוניין לשמוע יותר מהקולות הללו באופן אישי במהלך השנה הקרובה".

"אנו נמצאים כעת בנקודת מפנה היסטורית - במשך העשורים האחרונים, ההתקדמות הטכנולוגית והגלובליזציה הפכו אותנו לפרודוקטיביים ומקושרים יותר, דבר שהוביל לתועלות רבות אבל במקביל הפך את חיים של אנשים רבים למאתגרים יותר", הוסיף צוקרברג באמירה בעלת נימה של ביקורת אישית. "מצב זה תרם לתחושה עזה יותר של פיצול וריחוק בין אנשים ממה שהרגשתי אי פעם, ואנחנו צריכים למצוא דרך לשנות את המשחק כך שיביא תועלת לכולם".

בשנים קודמות כללו האתגרים שצוקרברג נטל על עצמו בניה של מערכת בינה מלאכותית אישית לבית, לימוד מנדרינית, ריצה של 365 מיילים וקריאת 25 ספרים בשנה אחת.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה