אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל השלג: טורקיש איירליינס מבטלת עוד טיסות

בגלל השלג: טורקיש איירליינס מבטלת עוד טיסות

סערת השלגים החריגה בטורקיה פוגעת קשות בחברות התעופה הפועלות במדינה. אתמול הודיעה טורקיש על ביטול של חמש טיסות לת"א. היום גל הביטולים נמשך

07.01.2017, 17:29 | תומר הדר

מזג אוויר החורפי צפוי להגיע לישראל רק בימים הקרובים, אך טורקיה כורעת כבר כעת תחת סערת שלגים חריגה בקיצוניותה, הפוגעת בטיסות. כפי שפורסם אתמול ב"כלכליסט"  חברת התעופה טורקיש איירליינס הודיעה על ביטולן של חמש טיסות, אך השלג בתורכיה ממשיך להיערם ועמו הטיסות ממשיכות להתבטל.

על פי טורקיש, חמש טיסות של החברה בין תל אביב לאיסטנבול יתבטלו היום ומחר. מדובר בטיסות TK792 מאיסטנבול לתל אביב בשעה 02:00 , טיסת TK793 מתל אביב לאיסטנבול בשעה 05:35, טיסת TK794 מאיסטנבול לתל אביב בשעה 10:20, טיסת TK864 מתל אביב לאיסטנבול בשעה 08:50, וטיסה TK791 מתל אביב לאיסטנבול בשעה 01:00 ביום ראשון.  

מטוסים של טורקיש איירליינס, צילום: אי פי איי מטוסים של טורקיש איירליינס | צילום: אי פי איי מטוסים של טורקיש איירליינס, צילום: אי פי איי

עיקר הבעיה ביחס לביטולי הטיסות אינה נוגעת לנוסעים המבקשים להגיע לטורקיה למטרת בילוי או עסקים, אלא לטיסות המשך. טורקיה נחשבת כיום ליעד מועדף במיוחד על ידי ישראלים הממשיכים לאירופה, אסיה וארה"ב באמצעות טיסות קישור של טורקיש איירליינס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות