אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלביט מערכות זכתה בהסכם מסגרת של 100 מיליון דולר עם צבא ברזיל צילום: אוראל כהן

אלביט מערכות זכתה בהסכם מסגרת של 100 מיליון דולר עם צבא ברזיל

ההסכם כולל אספקה של עמדות נשק בלתי מאוישות בשם 'Remax'; הזמנה ראשונה בהיקף כספי של כ-7.5 מיליון דולר כבר התקבלה

08.01.2017, 10:31 | אמיר רוזנבאום

חברת אלביט מערכות, שמנוהלת על ידי בצלאל 'בוצי' מכליס, הודיעה היום (א') כי חברה בת שלה בברזיל, ארס (Ares Aeroespacial e Defesa S.A), זכתה בהסכם מסגרת בהיקף כולל של כ-100 מיליון דולר, לאספקת עמדות נשק בלתי מאוישות בשם 'Remax' לצבא ברזיל.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח, החוזה כולל ציוד ושירותים נלווים כאשר עמדות הנשק הבלתי מאוישות תסופקנה במהלך תקופה של חמש שנים - הזמנת ייצור ראשונית, בהיקף כספי של כ-7.5 מיליון דולר כבר התקבלה. עמדות הנשק פותחו על ידי ארס בהתאמה מיוחדת לצרכי הצבא הברזילאי כחלק מתכנית VBTP וכבר נוסו ונפרסו על גבי רכבים ברזילאים מסוג 'גווארני'.

Ares עמדת נשק בלתי מאוישת של אלביט מערכות, צילום: אלביט מערכות Ares עמדת נשק בלתי מאוישת של אלביט מערכות | צילום: אלביט מערכות Ares עמדת נשק בלתי מאוישת של אלביט מערכות, צילום: אלביט מערכות

Remax הינה עמדת נשק מיוצבת, מיועדות למקלעי 12.7/7.62 מ"מ ותותקן ברכבים ממוגנים וברכבים לוגיסטיים המשתתפים בפעילות קרבית במשימות של הובלת כוחות לוחמים, הגנת גבולות ושמירת שלום.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמר: "ברזיל היא שוק חשוב מאד של אלביט מערכות ואנו מרוצים מקבלת הזמנת ההמשך לאספקת 'Remax' לצבא ברזיל, המעידה על שביעות רצון הלקוח מההזמנה הקודמת. אנו עדים לדרישה גוברת בביקוש העולמי לעמדות נשק בלתי מאוישות". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות