אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העיזבון של פרינס: נדל"ן, זהב ומזומנים בבנק צילום: איי פי

העיזבון של פרינס: נדל"ן, זהב ומזומנים בבנק

עיזבונו של הזמר עומד במרכז מחלוקת סביב הצוואה, שהחלה לאחר מותו באפריל ממנת יתר של משכך כאבים. רשימת עיזבונו שהוגשה לביהמ"ש חושפת כי פרינס צבר נכסים רבים בשווי עשרות מיליוני דולרים

08.01.2017, 12:34 | שירות כלכליסט
רשימת מלאי של הפריטים המרכיבים את העיזבון של פרינס שהוגשה לבית המשפט במיניסוטה חושפת כי הזמר צבר נדל"ן ונכסים אחרים בשווי של עשרות מיליוני דולרים. עם זאת, עוד לא נקבע השווי של מרבית הנכסים, ביניהן הקלטות שלא פורסמו וסרטונים שנשמרו בכספת שלו, כך על פי בית המשפט שעוסק בעניין במחוז קרבר.

עיזבונו של פרינס עומד במרכז מחלוקת סביב הצוואה, שהחלה ימים ספורים לאחר מותו באפריל ממנת יתר של משכך כאבים. פרינס לא השאיר אחריו צוואה רשמית.

לפי ההערכות, שווי העיזבון נע בין 300-100 מיליון דולר לפני מסים, כך שבפועל השווי יהיה כנראה נמוך בחצי.

קראו עוד בכלכליסט

פרינס. מי יזכה ברכוש הרב?, צילום: איי אף פי פרינס. מי יזכה ברכוש הרב? | צילום: איי אף פי פרינס. מי יזכה ברכוש הרב?, צילום: איי אף פי

רשימת המלאי שערכו בחברת ברמר טראסט, הנאמן המיוחד שמונה לתפקיד, כוללת עשרות נכסים במחוזות קרבר והנפין במיניסוטה בשווי כולל מוערך של 25.4 מיליון דולר. העיזבון מורכב גם מ-110 אלף דולר שנשמרו בארבעה חשבונות בנק ועוד 67 מטילי זהב במשקל 10 אונקיות כל אחד בשווי של קרוב ל-840 אלף דולר. אך זוהי רק ההתחלה.

לחברות של פרינס, הכוללות את פייזלי פארק אנטרפרייז, NPG רקורדס, NPG מיוזיק פבלישינג ו- LotusFlow3r היו מעל 6 מיליון דולר במזומן בזמן מותו. ל-NPG היו חשבונות חייבים בשווי 6.8 מיליון דולר. ישנם עוד פריטים רבים שלא חושב השווי שלהם עדיין, ביניהם כלי מוזיקה, אוסף תכשיטים, ריהוט, מכונית בנטלי משנת 2006 ואופנועי "פרפל ריין" ו"גראפיטי ברידג'". גם השווי המדויק של זכויות היוצרים של פרינס עדיין לא ברור.

השימוע הבא בדיון על הצוואה יתקיים ביום חמישי, ובו אמורים להתברר מספר נושאים קשורים, ביניהם מי זכאי להיחשב כיורש של העיזבון. בחודשים האחרונים הוגשו מספר תביעות עבור הירושה, ובשלב זה מסתמן שהירושה תתחלק בין אחותו טיקה נלסון וחמשת אחיו למחצה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות