אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אכזבה בקדימהסטם: נכשלו המגעים להסכם עם משקיע מקוריאה

אכזבה בקדימהסטם: נכשלו המגעים להסכם עם משקיע מקוריאה

חברת הביומד דיווחה כי מזכר ההבנות עם חברת קורסטם הקוריאנית, שכלל השקעה של 7 מיליון דולר, לא הבשיל לכדי הסכם סופי

08.01.2017, 13:25 | דרור רייך

קדימהסטם עדכנה היום כי מזכר ההבנות להשקעה של 7 מיליון דולר בחברה לא הבשיל להסכם - והמניה מגיבה בירידה חדה בבורסה של ת"א. קדימהסטם עוסקת בפיתוח תרופה לטיפול במחלת ניוון שרירים.  

לפני חודש דיווחה חברת הביומד הישראלית על מזכר הבנות עם החברה הקוריאנית קורסטם (Corestem), לבחינת הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי רחב בין שתי החברות, לרבות השקעה של 7 מיליון דולר מצד קורסטם בחברה הישראלית. המזכר כאמור לא יגיע לשלב הבא המחייב.  

קראו עוד בכלכליסט

במזכר ההבנות דובר על השקעה בחברה על פי מחיר מינימום של 114 מיליון שקל ושיתף פעולה בניסויים קליניים של 2 החברות. הניסוי שהיה אמור להתבצע בקוריאה, במוצר של פלוריסטם, ה-AstroRx - טיפול תאי למחלת ה-ALS שמבוסס על תאים של מערכת העצבים המרכזית. נ

קורסטם היא החברה היחידה בעולם של טיפול תאי למחלת ה-ALS שאושר לשיווק על ידי רשויות רגולטוריות. למעשה רק בקוריאה מותר לתת טיפול למחלה חשוכת המרפא, על פי היתר של הרשויות הרגולטוריות המקומיות.

קדימהסטם מתכוונת בכל מקרה להתחיל את הניסוי הקליני פאזה I/IIA (ניסוי בטיחות ויעילות המוצר בבני אדם) באמצע שנת 2017, בפיקוח משרד הבריאות ועל-פי המתווה שתואם עם ה- FDA. הניסוי יכלול כ- 21 חולים וייערך במחלקה הנוירולוגית בבי"ח הדסה עין-כרם.

יוסי בן יוסף מנכ"ל קדימהסטם יוסי בן יוסף מנכ"ל קדימהסטם יוסי בן יוסף מנכ"ל קדימהסטם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות