אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עם המבט לאמריקה: רוכבים על יוקרה

עם המבט לאמריקה: רוכבים על יוקרה

תערוכת הרכב החשובה ביותר לשוק הרכב האמריקאי צפויה להיפתח השבוע. הדגש: יוקרה

09.01.2017, 08:16 | תומר הדר

לקסוס LS

סדאן בעיצוב קופה

לקסוס LS, ספינת הדגל של המותג היפני, המיועדת להתחות בב.מ.וו סדרה 7 ומרצדס S קלאס, נחשבת לרכב ותיק למדי בשוק הרכב העולמי. אפילו ותיק מדי. מכיוון שכך, לקסוס תציג בתערוכת הרכב בדטרויט את הדור החדש של LS, החמישי במספר. עבור לקסוס, שוק הרכב האמריקאי הוא החשוב בעולם. למעשה לקסוס LS הראשונה היתה המכונית ש"שמה את לקסוס על המפה" בשנות ה־90. על פי לקסוס, LS החדשה תהיה אמנם מכונית סדאן בעלת ארבע דלתות, אך העיצוב החיצוני יזכיר דווקא את זה של מכונית קופה.

לקסוס L8 לקסוס L8 לקסוס L8

אאודי Q8

כביש־שטח ספורטיבי

אאודי נמנעה עד כה, באופן מופגן, מהצגת רכב כביש־שטח בתצורת קופה, כלומר כזה שיהיה מחד בעל חמש דלתות ומאידך יתהדר בהתנהגות של מכונית ספורט. במרצדס ובב.מ.וו לא בחלו כלל בהצגת מכוניות כאלה, והשתלטו על חלק נאה מעוגת המכירות. כעת נערכת אאודי לכניסה לשוק רכבי הכביש־שטח קופה — ומציגה אב טיפוס ראשון לאאודי Q8, רכב כביש־שטח ספורטיבי בעל חמש דלתות שיתבסס על שלדת רכבי הכביש־שטח הקיימים של אאודי. Q8 תגיע לשוק ב־2018.

אאודי Q8 אאודי Q8 אאודי Q8

מרצדס GLA

הוסיפה מערכות מולטימדיה

מרצדס GLA נחשבת לדגם חשוב במיוחד עבור היצרנית הגרמנית ולא בכדי. לא רק ש־GLA היא רכב כביש־שטח, נישה שנמצאת בצמיחה ניכרת זה מספר שנים, אלא שהיא גם רכב הכביש־שטח הקטן יותר והזול יותר בהיצע. משמע היא נגישה, ויכולה להוות קרש קפיצה ללקוחות צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים בבעלות על מרצדס, וימשיכו בבוא היום לרכבי מרצדס גדולים ויקרים יותר. השינויים העיקריים הם בפנסים הקדמיים, בעיצוב הפגוש והוספה של מערכות מולטימדיה ובטיחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות