אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופרין ואורקום יבנו מתחם מסחרי חדש בשכונת תלפיות צילום evolve media

סופרין ואורקום יבנו מתחם מסחרי חדש בשכונת תלפיות

זאת לאחר שגיבשו קבוצת רכישה. הפרויקט יוקם בשדרה המרכזית של המתחם ויקרא "מתחם התנופה". עלות ההקמה הכוללת של הפרויקט מעורכת בכ-520 מיליון שקל

09.01.2017, 08:52 | דותן לוי
קבוצת סופרין וחברת אורקום אסטרטגיות אשר בבעלות אורן ואבי חלפון יממשו את האופציה שברשותם להקים במתחם תלפיות בירושלים פרויקט משולב של מסחר, מרפאות ומשרדים על שטח של כ־10 דונם, זאת לאחר שסיימו לגבש קבוצת רכישה. הפרויקט יוקם בשדרה המרכזית של המתחם (רחוב פייר קניג) ויקרא בשם מתחם התנופה. עלות ההקמה הכוללת של הפרויקט מעורכת בכ־520 מיליון שקל.

המגרש נרכש על ידי קבוצת הרכישה מידי חברת אלייד נדל"ן תמורת 90 מיליון שקל. בשלב זה עבר לבעלות הקבוצה כ־65% מהקרקע, ובתוך כמה חודשים צפויה לעבור לבעלותם יתרת הקרקע.

הדמיה של מתחם התנופה בתלפיות, צילום evolve media הדמיה של מתחם התנופה בתלפיות | צילום evolve media הדמיה של מתחם התנופה בתלפיות, צילום evolve media

השלב הראשון בפרויקט יכלול מרכז מסחרי שישתרע על פני שתי קומות בשטח של כ־12 אלף מ”ר ברוטו ושלוש קומות של שטחי משרדים וקליניקות לרופאים בשטח כולל של כ־14 אלף מ"ר ברוטו. כמו כן שלב זה בפרויקט יכלול בנייה של שלושה מרתפי חניה עם כ־750 חניות. תחילת הבנייה מתוכננת לרבעון השני של 2017 ותימשך 3-3.5 שנים. בשלב הבאה ייבנה בפרויקט בניין משרדים שיתנשא לגובה של 13-14 קומות בשטח של כ־15,000 מ”ר ברוטו. עדיין לא נקבע מועד לתחילת העבודות על שלב זה.

למתחם תלפיות אושרה לפני כ־3 שנים תוכנית אב אשר כוללת תוספת שטחי מסחר ותעסוקה עתידיים בהיקף של למעלה מ־2 מיליון מ"ר כאשר רחוב פייר קניג, בו ממוקם הפרויקט, יהווה את הציר המרכזי של המתחם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות