אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
16 נעצרו בחשד לגניבת תכשיטים ב-11 מיליון דולר מקים קרדשיאן צילום: Gettyimage

16 נעצרו בחשד לגניבת תכשיטים ב-11 מיליון דולר מקים קרדשיאן

באוקטובר השודדים איימו על כוכבת הריאליטי באקדח, ונעלו אותה בחדרה בבית המלון בפריז. משטרת העיר פשטה על כתובות בעיר לאחר שנמצא DNA של אחד החשודים במלון

09.01.2017, 13:24 | שירות כלכליסט

שישה עשר אנשים נעצרו בחדש למעורבות בשוד תכשיטים של כוכבת תכנית הראלטי קים קרדשיאן, בפריז לפני כשלושה חודשים. כך מדווחת התקשורת בצרפת היום.

השודדים איימו על קרדשיאן באקדח, כפתו אותה, נעלו אותה בשירותים בחדרה בבית המלון בפריז באוקטובר, לפני שברחו עם תכשיטים בשווי של כ-11 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

משטרת פריז פשטה על כתובות בעיר ובדרום צרפת לאחר שנמצא דנ"א של אחד החשודים בחדר בית המלון. המשטרה החרימה מזומן ומסמכים מבתי החשודים, כך על פי "פראנס 24".

קים קרדשיאן, צילום: shutterstock קים קרדשיאן | צילום: shutterstock קים קרדשיאן, צילום: shutterstock

הדיווח מגיע לאחר הריאיון עם קרדשיאן, שסיפרה בדמעות על מה שעבר עליה באירוע, בסרטון פרומו לעונה החדשה של Keeping Up With the Kardashians.

"אין מנוס, הם הולכים לירות בי בגב. כל כך מטלטל אותי לחשוב על כך" היא מספרת לאחיותיה קלואי וקורטני בסרטון.

קרדשיאן, ששמרה על דממת אלחוט ברשתות החברתיות מאז האירוע, שבה לטוויטר ולאינטגרם בשבוע שעבר, שם פרסמה סדרה של תמונות משפחתיות עם בעלה קניה ווסט וילדיה נורת' וסיינט.

זהו רחוק מלהיות מקרה השוד נגד דמויות ידועות או עשירות – בנובמבר שתי אחיות מקטאר נשדדו מתכשיטים ודברי ערך בהיקף כולל של 5.3 מיליון דולר, בידי שני רעולי פנים שאיימו עליהן ועל נהג הבנטלי שבה היו בדרך מהירה בפריז.

הנשים היו בדרכם לבירה משדה התעופה לה בורז'ה כשרוססו בגז מדמיע ונשדדו בלילה. מסתבר שמקטע הכביש שבו התבצע השוד הוא יעד לשודים של בעלי הון במכוניות פאר, בייחוד בשעות הפקקים.

קורבנות נוספים כוללים את הנסיך הסעודי שנשדד לפני שניים ואספן אמנות קוריאני שממנו נלקחו 4.3 מיליון דולר בתכשיטים.

גם חלקים אחרים של פריז משמשים שדה פעולה לשודדי העשירים – בתחילת נובמבר, שחקנית בוליווד מליקה שראוואט הותקפה בגז מדמיע בעת שיצאה מהרכב לתוך בניין דירות ברובע ה-16 בפריז. אולם השודד נמלט לאחר שלא הצליח לחטוף את תיקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות