אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבחן טיורינג נראה רחוק מתמיד צילום מסך: twitch.tv

PLAY

מבחן טיורינג נראה רחוק מתמיד

שיחה בין שני רמקולים חכמים הפכה ללהיט רשת, הג'וקר של טראמפ, ניו-מנהטן, רובוט לכל שפעת, והורים שמנסים להסביר לילדיהם על המחזור החודשי

09.01.2017, 17:55 | נמרוד צוק

1. ניהלנו שיחות גרועות יותר

סייענים דיגיטליים ובוטים זוכים להייפ בלתי פוסק לאחרונה, אבל ייתכן שהם עדיין רחוקים מעט מיכולות השיחה הבסיסיות של בן אנוש ממוצע, כפי שמעידה השיחה הבאה בין שני רמקולים חכמים של גוגל שמשודרת באינטרנט בלייב.

מה אמר הבוט, צילום מסך: twitch.tv מה אמר הבוט | צילום מסך: twitch.tv מה אמר הבוט, צילום מסך: twitch.tv

 

2. למה כל כך רציני, אדוני הנשיא?

כיצד היו נשמעים הציוצים של דונלד טראמפ לו היו מקריאים אותם כפי שנועדו להישמע, בקולו של הג'וקר מבאטמן ועם צחוק מרושע בסוף? השחקן מארק האמיל, שדיבב את הנבל האחיקוני בסדרה המצוירת משנות התשעים, החליט שמגיע ליקום לקבל תשובה והקליט ציוץ של הנשיא הנבחר עם הבטחה לעוד.

3. מסתובבים במנהטן

ינון לן, במאי ואנימטור בוגר בצלאל, עבר לניו יורק והחליט לנסות את רוח העיר והקצב שלה מנקודת המבט של תושב חדש. התוצאה תראה לכם אותה מכמה זוויות חדשות לגמרי.

4. לא אפנו על זה

בעתיד רובוטים יעשו בשבילנו הכל, כך אומרים. אולי אפילו יקנחו לנו את האף. אולי בעצם זה לא רעיון כל כך טוב. וגם אם כן, בשום אופן אל תתנו לסימון גיאץ' לבנות את רובוט קינוח האף שלכם.

5. המתנה המיוחדת של אמא טבע

אם אתם חפצים בשלוש וחצי דקות של מבוכה, צפו בסרטון הזה שמתעד הורים מנסים להסביר לילדיהם מה הוא המחזור החודשי, למה הוא קיים ומה עושים איתו.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות