אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלכה השלווה: לופטהאנזה תציע גלישה באינטרנט בטיסות לישראל צילום: שאטרסטוק

הלכה השלווה: לופטהאנזה תציע גלישה באינטרנט בטיסות לישראל

לופטהאנזה ואוסטריין איירליינס יציעו בקרוב גלישה באמצעות WiFi בטיסות קצרות ובינוניות. תחילה בחינם - ולאחר מכן בתשלום

10.01.2017, 19:44 | תומר הדר

לופטהאנזה ואוסטריין איירליינס יציעו בקרוב גלישה באינטרנט באמצעות WiFi במטוסי החברה הטסים בטיסות קצרות ובינוניות, כלומר- גם בטיסות לישראל. בשלב ראשון במסגרת פיילוט יוכלו הנוסעים לקבל WiFi חינם - ובהמשך יציעו שתי החברות שלוש חבילות גלישה בתעריפים של 3, 7 ו-12 יורו.

הרשת תותקן במטוסי ה-A320 של החברות החל ברבעון הראשון של 2017 ועד אמצע 2018 ותותקן בסך הכול ב-20 מטוסים של לופטהוטנזה ו-31 מטוסים של אוסטריין איירליינס. כאן נשאלת השאלה - מהו ההבדל בין החבילות: על פי לופטהאנזה, חבילת הבסיס תאפשר קבלת הודעות דוא"ל וואטסאפ. עבור שבעה יורו תתרחב החבילה ותכלול גם גלישה באינטרנט ואילו תמורת 12 יורו תתאפשר גם צפייה בקבצי סטרימינג. רכישת החבילות תתבצע באמצעות כרטיס אשראי- או פייפאל.

שימוש בטלפון בטיסה. בקרוב לא תצטרכו להיפרד מהוואטסאפ, צילום: שאטרסטוק שימוש בטלפון בטיסה. בקרוב לא תצטרכו להיפרד מהוואטסאפ | צילום: שאטרסטוק שימוש בטלפון בטיסה. בקרוב לא תצטרכו להיפרד מהוואטסאפ, צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ביחס לקרינה הקוסמית שחוטפים בטיסה, וויפי בטל ב-60
כמות הקרינה הקוסמית שחוטפים בטיסה טרנסאטלנטית שקולה לצילום רנטגן של בית החזה. הסיבה היא שבגובה 36-40 אלף רגל, האטמוספירה הרבה יותר דלילה ולכן הרבה פחות מסננת את הקרינה הקוסמית, שחודרת את גוף המטוס. מי שמוטרד מקרינה ונזקיה, עדיף בכל מיקרה שימנע מלטוס!
נוסע מתמיד  |  11.01.17
לכל התגובות