אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבע חברות יעניקו חסות שם לאצטדיון של ויאריאל צילום: רויטרס

שבע חברות יעניקו חסות שם לאצטדיון של ויאריאל

"הצוללת הצהובה" חתמה על חוזים עם מספר חברות קרמיקה מקומיות, זאת במסגרת יוזמה למכירת זכויות השם לאצטדיון, אל מדריגל

10.01.2017, 18:13 | שירות כלכליסט

 קבוצת הכדורגל הספרדית ויאריאל, המכונה "הצוללת הצהובה", חתמה על חוזי חסות עם מספר חברות קרמיקה מקומיות, במסגרת יוזמה למכירת זכויות השם לאצטדיון, אל מדריגל, שנקרא כך מאז שנת 1925 וכעת ישונה שמו. 

קראו עוד בכלכליסט

האצטדיון ייקרא מעתה אצטדיון דה לה קרמיקה (Estadio de la Cerámica), זאת לאחר ששבע חברות תמכו ביוזמה.

פמסה, פורסלנוסה וארגנטה קרמיקה הן הספונסריות הראשיות, כשטאו קרמיקה, בסטיל, אזמלגלאס - איאטקה וקולורוביה הן שאר הספונסריות הרשמיות של האצטדיון המכיל 25 אלף מושבים.

ויאריאל. פמסה, פורסלנוסה וארגנטה קרמיקה הן הספונסריות הראשיות, כשטאו קרמיקה, בסטיל, אזמלגלאס – איאטקה וקולורוביה הן שאר הספונסריות הרשמיות של האצטדיון המכיל 25 אלף מושבים.
ויאריאל. פמסה, פורסלנוסה וארגנטה קרמיקה הן הספונסריות הראשיות, כשטאו קרמיקה, בסטיל, אזמלגלאס – איאטקה וקולורוביה הן שאר הספונסריות הרשמיות של האצטדיון המכיל 25 אלף מושבים. צילום: רויטרס

שמות החברות יופיעו במספר אזורים ברחבי האצטדיון. השם החדש של האצטדיון נחשף בטקס שנערך לפני המשחק של ויאריאל ביום ראשון מול ברצלונה, שהסתיים בתיקו 1-1.

במסגרת הפרויקט, היציע הדרומי של האצטדיון יכלול חזית עם חרסינה צהובה, המייצגת את צבע המועדון. החזית תכלול גם מערכת תאורת LED מודרנית של מעל 500 נורות. האזור מסביב לאצטדיון שופץ גם כן, ונוספה לו כיכר חדשה לאוהדים המורכבת מקרמיקה.

"פרויקט אצטדיון דה לה קרמיקה החדש מייצג בצורה מושלמת את הפילוסופיה והמדיניות של המועדון, בהתבסס על תמיכה קבועה ושיתוף פעולה שיאפשרו את הצמיחה הכלכלית של הסקטורים השונים של מחוז קאסטיון, שהקבוצה מייצגת בגאווה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות