אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוצה לעלות אליי לפירמידה לשתות איזו פחית? צילום: youtube

PLAY

רוצה לעלות אליי לפירמידה לשתות איזו פחית?

הפרסומת המצרית של קוקה קולה היא הדבר הכי מוצלח מאז המצאת הקשית, דברים שגברים ישראלים צריכים להפסיק לעשות, כך לומדות מכונות, לקוח מצטיין בעיני עצמו, והרובוט שמתקשר רק בגיפים

10.01.2017, 21:16 | נמרוד צוק

1. לדוד איברהים היתה פחית

הווידיאו היחיד שאתם צריכים לראות השבוע, החודש, אולי השנה כולה, הוא סרטון הפרסומת המצרי החדש של קוקה קולה שמתרחש בבית קפה טיפוסי לגברים מהסוג השכיח בקהיר בהשתתפות המון שפמים, היפסטרים מקומיים, הגרסה הערבית לשיר "לדוד משה היתה פרה", משחק פינג פונג וחתול. לנו לקח כחצי שעה להרים את הלסת מהרצפה.

2. תגידי נפלת ממגדל אייפל?

לנעמי, עולה חדשה מצרפת, יש כמה בקשות (אלמנטריות למדי בעינינו) מגברים ישראלים שמנסים להתחיל איתה. הקשיבו לה, סיל וו פלה, לפני שהעסק יהפוך לבלתי נעים.

3. ריקוד המכונה

למידת מכונה, טכנולוגיית הבינה המלאכותית מאחורי דברים כמו מכוניות אוטונומיות וזיהוי דיבור, הוא תחום סבוך להפליא, אז הנה הסבר מוצלח משולב באינפוגרפיקה דינמית שמצליח להבהיר איך זה עובד גם אם אין לכם שום רקע רלבנטי.

4. אנו גאים להעניק לך את פרס בוריטו הזהב

לאנשים שונים יש יעדים כאלו ואחרים בחיים, דברים שגורמים להם להרגיש שהותירו חותם בעולם. אנדי פנינגר מקלמאזו, מישיגן רצה להיות "לקוח השנה" של רשת המזון המהיר צ'יפוטלה לשנת 2016. העובדה כי מוסד כזה כלל אינו קיים ברשת לא הרתיעה אותו, והוא לקח את גורלו בשתי ידיו ועשה מה שצריך לעשות.

5. בגיף אני מבינה

פיקו, רובוט קריפי שמגיב לפקודות קוליות ומתקשר באמצעות אנימציות גיף – לא שונה מאוד בעצם מהצאצא הטינאג'ייר שלכם רק עוד יותר מעצבן – הוא הפיתוח הטכנולוגי החשוב ביותר מאז המיקרו-מעבד, או שלא.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות