אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כילד, הקוורטרבק המצטיין מהמכללות זכה לדיור משחקן  ה-NFL צילום: איי אף פי

כילד, הקוורטרבק המצטיין מהמכללות זכה לדיור משחקן ה-NFL

דאן שיחק ב-NFL במשך 12 שנים בקבוצות טמפה ביי באקנירס ואטלנטה פלקונס. לאחר פרישתו הוא הקים את עמותת ארגוני הצדקה ווריק דרן, שמטרתה הייתה לספק דיור בר השגה למשפחות במצוקה. בחירתו של דאן בצדקה נבעה מכך שאמו מתה כשהיה בן 18

11.01.2017, 15:03 | שירות כלכליסט
דשון ווטסון, הקווטרבק של אוניברסיטת קלמסון שצפוי להיבחר ל-NFL בסבב הראשון של הדראפט, זכה בצעירותו לעזרה משחקן הפוטבול לשעבר ווריק דאן.

קראו עוד בכלכליסט

דאן אולי לא ידע שדשון יהיה מועמד פעמיים לגביע הייזמן ויזכה באליפות הארצית, אך הוא דוגמה להשפעה הגדולה שיש למעשיו של דאן, הרבה מכפי שהוא עצמו חושב., צילום: איי אף פי דאן אולי לא ידע שדשון יהיה מועמד פעמיים לגביע הייזמן ויזכה באליפות הארצית, אך הוא דוגמה להשפעה הגדולה שיש למעשיו של דאן, הרבה מכפי שהוא עצמו חושב. | צילום: איי אף פי דאן אולי לא ידע שדשון יהיה מועמד פעמיים לגביע הייזמן ויזכה באליפות הארצית, אך הוא דוגמה להשפעה הגדולה שיש למעשיו של דאן, הרבה מכפי שהוא עצמו חושב., צילום: איי אף פי

דאן שיחק ב-NFL במשך 12 שנים בקבוצות טמפה ביי באקנירס ואטלנטה פלקונס. לאחר פרישתו הוא הקים את עמותת ארגוני הצדקה ווריק דרן, שמטרתה הייתה לספק דיור בר השגה למשפחות במצוקה. בחירתו של דאן בצדקה נבעה מכך שאמו מתה כשהיה בן 18.

ווטסון התגורר ביחד עם אמו דיאן ושלושת אחיו בדירה קטנה וצפופה בגאיינסוויל בג'ורג'יה. באחד הימים הוא הביא הביתה חוברת של עמותת הביטאט פור היומניטי (Habitat for Humanity), שכלל הסברים כיצד ניתן יהיה להגיע לבעלות על בית. דיאן עקבה אחרי ההוראות, והשקיעה 300 שעות בבניית בתים חדשים עד שהצליחה לעבור לבית משל עצמה.

באמצעות העמותה שהקים, דאן הצליח להפתיע את משפחת ווטסון עם בית מרוהט של 4 חדרי שינה, שני חדרי אמבטיה ומקרר מצויד. "הרגשתי מבוגר שיש לי חדר משל עצמי", סיפר ווטסון לסוכנות הידיעות AP. "זה שיש לי מיטה משל עצמי ואני לא מצטופף, ולא צריך לחשוש שמישהו יתגנב לעברי, זה היה רגע נהדר, רגע מאד מיוחד".

דאן אוהב לסייע לאנשים להשיג בית, במיוחד אם הם מסייעים בעצמם. "אנחנו עוזרים לאנשים שעוזרים לעצמם", הסביר. "זה מדהים לראות כמה גאווה יש לאנשים כשהם מקבלים משהו שהם עבדו למענו ולא רק צדקה".

דאן אולי לא ידע שדשון יהיה מועמד פעמיים לגביע הייזמן ויזכה באליפות הארצית, אך הוא דוגמה להשפעה הגדולה שיש למעשיו של דאן, הרבה מכפי שהוא עצמו חושב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות