אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנצח בכל, גם בבית המשפט: זלאטן זכה בתביעת דיבה צילום: אם סי טי

מנצח בכל, גם בבית המשפט: זלאטן זכה בתביעת דיבה

אולף קרלסון, לשעבר מאמן נבחרת האתלטיקה של שבדיה, הורשע בהוצאת דיבה נגד חלוץ מנצ'סטר יונייטד, לאחר שטען כי איברהימוביץ' "העלה 10 ק"ג במסת שריר בתוך שנה אחת"

11.01.2017, 21:21 | שירות כלכליסט
זלאטן איברהימוביץ' זכה בתביעת דיבה, לאחר שהואשם בשימוש בחומרים אסורים.

קראו עוד בכלכליסט

הדברים שאמר קרלסון התייחסו לתקופה שבה איברהימוביץ הדברים שאמר קרלסון התייחסו לתקופה שבה איברהימוביץ' (35) שיחק ביובנטוס בין 2004-2006. הוא עבר בקיץ האחרון למנצ'סטר יונייטד. | צילום: אם סי טי הדברים שאמר קרלסון התייחסו לתקופה שבה איברהימוביץ

אולף קרלסון, לשעבר מאמן נבחרת האתלטיקה של שבדיה, נמצא אשם בהוצאת דיבה נגד חלוץ מנצ'סטר יונייטד. קרלסון נתבע בשל דברים שאמר בעת דיון ציבורי על נושא הסמים בספורט באפריל 2016. הוא טען כי איברהימוביץ' "העלה 10 ק"ג במסת שריר...בתוך שנה אחת".

הוא כפר באשמה, אך בית המשפט בקרלסטד פסק לטובתו של איברהימוביץ', בטענה שהדברים פגעו במוניטין של השחקן.

הדברים שאמר קרלסון התייחסו לתקופה שבה איברהימוביץ' (35) שיחק ביובנטוס בין 2004-2006. הוא עבר בקיץ האחרון למנצ'סטר יונייטד.

בית המשפט הורה לקרלסון לשלם קנס של 24 אלף קרונה (2,175 ליש"ט). "גם אם ההערות לא כוללות האשמה ישירה שזלאטן איברהימוביץ' לקח סטרואידים, בית המשפט פמצא שההערות הללו, בהתחשב בהקשר שבו נאמרו, לא יכולות להיות מובנות בשום דרך אחרת מלבד יצירת הרושם שאיברהימוביץ' השתמש בסטרואידים בתקופה ששיחק ביובנטוס", כך לפי פסק הדין.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות