אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוחות הבנקים בארה"ב: בנק אוף אמריקה איכזב בהכנסות, ג'יי.פי מורגן היכה את התחזיות צילום: אי פי איי

דוחות הבנקים בארה"ב: בנק אוף אמריקה איכזב בהכנסות, ג'יי.פי מורגן היכה את התחזיות

בנק אוף אמריקה פירסם הכנסות של 20 מיליארד דולר, לעומת צפי הכנסות של 20.8 מיליארד דולר. ג'יי. פי מורגן רשם רווח למניה של 1.71 דולרים, משמעותית מעל צפי האנליסטים של 1.42 דולרים

13.01.2017, 15:00 | גיל קליאן

בנק אוף אמריקה מאכזב היום (ו') בשורת ההכנסות. הבנק פירסם הכנסות של 20 מיליארד דולר לרבעון הרביעי, לעומת צפי הכנסות של 20.8 מיליארד דולר. הרווח המתואם של הבנק עמד על 40 סנט למניה, ובכך עקף מעט את תחזיות האנליסטים שצפו לו 38 סנט למניה.

קראו עוד בכלכליסט

הבנק רשם שיפור ברווח הנקי, בעיקר לאור העלייה בהיקפי המסחר אחרי הבחירות בארה"ב. הרווח הנקי של הבנק עמד על 4.7 מיליארד דולר, עלייה של 43% לעומת הרבעון המקביל. הבנק חשף במקביל כי יגדיל את הרכישה העצמית של מניותיו (מהלך השקול לחלוקת דיבידנד) ל-4.3 מיליארד דולר במחצית הראשונה של 2017, לעומת 2.3 מיליארד דולר במחצית הקודמת.

לאחר בנק אוף אמריקה, דיווח גם ג'יי.פי מורגן על תוצאות כספיות. ג'יי. פי מורגן עקף את תחזיות האנליסטים, ודיווח על הכנסות של 24.3 מיליארד דולר. זאת, לעומת תחזית הכנסות של 23.9 מיליארד דולר בלבד. הבנק רשם רווח למניה של 1.71 דולרים, משמעותית מעל צפי האנליסטים של 1.42 דולרים.

וולס פארגו שפירסם תוצאות במקביל לג'יי. פי מורגן, איכזב בהכנסות וברווח. הבנק רשם הכנסות של 21.6 מיליארד דולר ברבעון הרביעי, ללא שינוי לעומת התקופה המקבילה - ומאכזב לעומת תחזית אנליסטים של 22.4 מיליארד דולר. הרווח למניה של וולס פארגו עמד על 96 סנט, לעומת צפי לרווח למניה של דולר אחד. וולס פארגו עדיין מאוים מהשלכות פרשת החשבונות הפיקטיביים - אז התברר כי אנשי הבנק פתחו מעל 2 מיליון חשבונות בנק בצורה פיקטיבית, או על סמך מידע חסר.

בנק אוף אמריקה, צילום: בלומברג בנק אוף אמריקה | צילום: בלומברג בנק אוף אמריקה, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות