אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'לסי קיבלה אישור להגדלת סטמפורד ברידג'

צ'לסי קיבלה אישור להגדלת סטמפורד ברידג'

במסגרת הפרויקט, שעלותו עומדת על 500 מיליון ליש"ט, התפוסה של האיצטדיון תגדל מ-41.5 אלף מושבים ל-60 אלף

13.01.2017, 20:54 | שירות כלכליסט

קבוצת הכדורגל האנגלית צ'לסי זכתה לאישור להרחיב את אצטדיון סטמפורד ברידג'. האישור התקבל מוועדת התכנון והפיתוח של מועצת האמרסמית' ופולהאם.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט, שעלותו עומדת על 500 מיליון ליש"ט (614 מיליון דולר), התפוסה של סטמפורד ברידג' תגדל מ-41.5 אלף מושבים ל-60 אלף.

על השיפוץ, שאמור להסתיים לפני תחילת עונת 2021-2022, יהיה אחראי משרד האדריכלים הרצוג ודה מרון. הוא יכלול בנייה מחדש של חלקים מהאצטדיון. כמו כן, מספר מושבי האח"מ (corporate guests) יוכפל ל-9,200 ויתווספו מעל 13 אלף מושבים רגילים.

הדמיה של האצטדיון המשופץ הדמיה של האצטדיון המשופץ הדמיה של האצטדיון המשופץ

צ'לסי הגישה את הבקשה לאישור הפרויקט בדצמבר 2015.

מוקדם יותר השבוע נחשף כי הקבוצה קיימה שיחות לגבי האפשרות שתשחק באצטדיון וומבלי במהלך השיפוץ, שאמור לצאת לדרך לפני עונת 2018-19.

"ב-12 החודשים האחרונים התייעצנו עם התושבים השכנים, עסקים מקומיים והרשויות ואנחנו מתכוונים להמשיך ולעבוד בשיתוף עם המועצה", נמסר בהצהרה שפרסמה צ'לסי. "ועדת התכנון של המועצה שקלה את הבקשה שלנו, ואנחנו שמחים שקיבלנו את האישור לשיפוץ הבית ההיסטורי שלנו. עם זאת, אין פירוש הדבר כי אפשר כבר להתחיל את העבודה באתר. זהו רק שלב אחד, אם כי משמעותי, שעלינו לעבור לפני שנוכל להתחיל בעבודה. עלינו לקבל אישורים נוספים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות