אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציגה ישראלית באליפות אפריקה בכדורגל: מגל אבטחה צילום: shutterstock

נציגה ישראלית באליפות אפריקה בכדורגל: מגל אבטחה

מגל זכתה בפרויקט, בהיקף של 5.5 מ' דולר, לשדרוג ותמיכה של מערכת האבטחה שלה הנמצאת בשימוש כוחות הביטחון המקומיים; מדובר על מערכת קיימת של מגל שהותקנה עוד באליפות אפריקה 2012

15.01.2017, 14:07 | דרור רייך

חברת מגל מערכות אבטחה הודיעה בסוף השבוע האחרון כי זכתה בפרויקט, בהיקף של 5.5 מיליון דולר, לשדרוג ותמיכה של מערכת האבטחה המשולבת הנמצאת בשימוש כוחות הביטחון באליפות אפריקה לאומות בכדורגל.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר על מערכת קיימת של מגל שהותקנה עוד באליפות אפריקה 2012. "אנו שמחים שנבחרנו על ידי ועדת המשחקים לתרום לביטחון של גביע אפריקה לאומות" מציין מנכ"ל מגל סער קורש. "למרות לוח הזמנים המאתגר של הפרויקט היינו בטוחים ביכולת שלנו לספק מערכת אבטחה מתקדמת בתוך זמן קצר" סיכם קירש.

בנוסף לפרויקט באפריקה, מגל דווחה על זכייה בפרויקט להתקנת מערכת אבטחה משולבת במספר אתרים באמריקה הלטינית.

חברת מגל מערכות אבטחה, נמחקה מהמסחר בת"א ב־2012 ונסחרת רק בנאסד"ק. היא נמצאת בשליטת קרן פימי (43%) של ישי דוידי מאז נרכשה באוגוסט 2014. מגל פועלת בשלושה מגזרים, פיתוח וייצור מוצרים המשמשים במערכות חכמות להגנה היקפית, בין השאר: חיישנים, מערכות שליטה ובקרה ממוחשבות ותוכנה ייעודית; ביצוע פרויקטים של תכנון ובנייה של מערכי אבטחה היקפית לאתרים רגישים; ופיתוח ומכירה של מערכות להגנת אתרים רגישים מפני מתקפות סייבר.

אליפות אפריקה, צילום: איי אף פי אליפות אפריקה | צילום: איי אף פי אליפות אפריקה, צילום: איי אף פי

מגל הוקמה בשנת 1965 כחטיבה בתעשייה האווירית. החברה הופרטה ובשנת 1993 הונפקה בנאסד"ק. החברה מעסיקה כיום למעלה מ־400 עובדים, מתוכם כ־150 במטה החברה ביהוד והשאר ברחבי העולם בחברות הבנות בקנדה, בארה"ב ומדינות נוספות באירופה ודרום אמריקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות