אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקדונלד'ס בוותיקן תחלק ארוחות חינם לחסרי בית

מקדונלד'ס בוותיקן תחלק ארוחות חינם לחסרי בית

הסניף של ענקית המזון המהיר בוותיקן יחלק מדי יום שני ארוחות צ'יזבורגר כפול, תפוחים ובקבוקי מים, זאת לאחר שעם פתיחתו עורר את זעמם של הקרדינלים

15.01.2017, 16:01 | שירות כלכליסט

הסניף של מקדונלד'ס בוותיקן מתכוון לחלק אלפי ארוחות בחינם לחסרי בית. זהו אותו הסניף, שפתיחתו בדצמבר בסמוך לכיכר פטרוס הקדוש, עוררה את זעמם של הקרדינלים המתגוררים מעליו ופעילים למען שמירה על המורשת התרבותית של האזור.

כעת נראה שענקית המזון המהיר מנסה לכפר על המהומה על ידי סיוע לחסרי הבית שחיים מחוץ לוותיקן. על פי דיווח בסוכנות הידיעות AFP, המעשה הנדבני ייצא לדרך בשבוע הבא, ויתקיים בכל יום שני בשעות ארוחת הצהריים. מקדונלד'ס תציע לחסרי הבית צ'יזבורגר כפול, תפוחים ובקבוקי מים. מתנדבים מארגון הצדקה מדיסיניה סולידייל יעזרו לחלק את הארוחות לנזקקים.

מזון מהיר לעניים, צילום: מקדונדל מזון מהיר לעניים | צילום: מקדונדל'ס מזון מהיר לעניים, צילום: מקדונדל

הארגון עובד עם הוותיקן בשנה האחרונה, ומספק לחסרי בית בדיקות רפואיות וטיפול רפואי. "הארוחה מבטיחה לספק כמות מתאימה של ויטמינים וחלבונים לגברים והנשים הרבים שחיים ברחובות", מסרה לוסיה ארקולי, מנהלת ארגון הצדקה. "אני מאד מרוצה משיתוף הפעולה הזה עם מקדונלד'ס".

הסניף של מקדונלד'ס בוותיקן עורר סערה עוד לפני פתיחתו, והקרדינלים הזועמים אף שלחו מכתב לאפיפיור, ובו ביקשו ממנו להתערב כדי למנוע את פתיחת המסעדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות