אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נוריץ' התנצלה על מחירי הכרטיסים למשחק הגביע ותממן נסיעה למשחק החוזר צילום: רויטרס

נוריץ' התנצלה על מחירי הכרטיסים למשחק הגביע ותממן נסיעה למשחק החוזר

קבוצת הכדורגל האנגלית הציעה לאוהדים נסיעות חינם באוטובוס למשחק הגומלין בגביע שיתקיים השבוע בסאות'המפטון. אלפי האוהדים בחרו לא להגיע למשחק בקארו רוד ביום שבת במחאה על מחיר הכרטיס שעמד על 25 ליש"ט

15.01.2017, 16:09 | שירות כלכליסט

נוריץ' סיטי הציעה לאוהדים נסיעות חינם באוטובוס למשחק הגומלין בגביע שיתקיים השבוע בסאות'המפטון. המחווה היא דרכה של הקבוצה להתנצל על המחיר המופרז של הכרטיסים במשחק הראשון שהסתיים בתיקו. אלפי האוהדים בחרו לא להגיע למשחק בקארו רוד ביום שבת במחאה על מחיר של 25 ליש"ט לכרטיס.

קראו עוד בכלכליסט

אוהד נוריץ אוהד נוריץ'. הדירקטוריון של המועדון הודה שהתמחור היה שגוי | צילום: רויטרס אוהד נוריץ

12,479 האוהדים שכן הגיעו נאלצו לשלם את המחיר השלישי הגבוה ביותר במדינה, כשרק מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי גבו מחירים גבוהים יותר עבור המשחקים בסיבוב השלישי של הגביע. כעת הודה הדירקטוריון של המועדון שהתמחור היה שגוי. "המועדון גאה לעמוד בפני עצמו מבחינה פיננסית, אך זה מחייב אותנו לשמור על איזון עדין בין יצירת הכנסות כדי לבנות את ההרכב החזק ביותר האפשרי ובין גביית מחירים הוגנים לאוהדים הנאמנים שלנו", נמסר מהמועדון. "בהתבסס על הפידבק של האוהדים ומספר הצופים הנמוך, שגינו באיזון בעת קביעת המחירים למשחק הגביע נגד סאות'המפטון, ואנחנו מתנצלים על כך. הדירקטוריון החליט להציע נסיעות חינם באוטובוס לסנט מארי'ס למשחק הגומלין החשוב שלנו נגד הסיינטס, ואנחנו מקווים שמספר גדול ככל האפשר של אוהדים יצאו למסע לעודד את הקבוצה".

סאות'המפטון קבעו מחיר של 12 ליש"ט למבוגר למשחק שיתקיים ביום רביעי, ובנוריץ' מקווים שיגיעו אוהדים רבים, שיזכו לנסיעה חינם.

הקבוצה שתנצח תתמודד בסיבוב הרביעי מול ארסנל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות