אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ז'וזה מוריניו קיבל 8 מיליון ליש"ט מצ'לסי צילום: איי אף פי

ז'וזה מוריניו קיבל 8 מיליון ליש"ט מצ'לסי

ז'וז'ה מוריניו והצוות שלו קיבלו תשלומים של מעל 8 מיליון ליש"ט מצ'לסי מאז עזב את המועדון ממערב לונדון בדצמבר 2015 בשל תוצאות גרועות על המגרש

15.01.2017, 16:18 | שירות כלכליסט

ז'וז'ה מוריניו והצוות שלו קיבלו תשלומים של מעל 8 מיליון ליש"ט מצ'לסי מאז עזב את המועדון ממערב ללונדון בדצמבר 2015 בשל תוצאות גרועות על המגרש.

קראו עוד בכלכליסט

מוריניו. הבעלים רומן אברמוביץ מוריניו. הבעלים רומן אברמוביץ' הזרים 43.3 מיליון ליש"ט נוספים לאורך השנה. | צילום: איי אף פי מוריניו. הבעלים רומן אברמוביץ

הסכום נחשף כחלק מדיווח התוצאות הפיננסיות השנתיות של צ'לסי עבור השנה שהסתיימה ביוני 2016. במסמכים מציינים ש"תשלומי הפיטורים והפיצויים הסתכמו ב-8.3 מיליון ליש"ט (2015: 0 ליש"ט) ביחס לשינויים בניהול ההרכב באותה השנה". המאמן הפורטוגלי עומד כעת בראש מאמצי התחייה של מנצ'סטר יונייטד, אחת היריבות העיקריות של צ'לסי בפרמיירליג.

צ'לסי דיווח בחודש שעבר כי צברו הפסד של 70.6 מיליון ליש"ט, הנובע בעיקרו מהעלות הנלווית לסיום המוקדם של חוזה אספקת המדים עם אדידס לטובת חוזה עם נייקי שייכנס לתוקף ביולי הקרוב. החשבונות חושפים כעת כי הסכום המדויק של הפיצויים עמד על 67 מיליון ליש"ט.

המסמך החדש חושף גם כי ההפסד התפעולי של הקבוצה כמעט והוכפל ל-121.3 מיליון ליש"ט, אך היא השיגה רווח של 49 מיליון ליש"ט על העברות שחקנים, בראשן המכירה של רמירז לסין בסכום מעורר השתאות.

המועדון, שזכה בשבוע שעבר לאישור לשיפוץ והרחבת האצטדיון סטמפורד ברידג', העלה גם את מספר העובדים ביותר מ-100 אנשים לעומת 785 העובדים שנה קודם לכן. עם זאת, העלות המצרפית של השכר עלתה בפחות מ-7 מיליון ליש"ט ל-222.4 מיליון ליש"ט.

הבעלים רומן אברמוביץ' הזרים 43.3 מיליון ליש"ט נוספים לאורך השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות