אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלן אייברסון הקים ליגת 3 על 3 לשחקני עבר של ה-NBA צילום: youtube

אלן אייברסון הקים ליגת 3 על 3 לשחקני עבר של ה-NBA

אלן איברסון, קניון מרטין ורשארד לואיס השתתפו באירוע בשרתון טיימס סקוור, שבו ביחד עם אייס קיוב הכריזו על ההשקה הרשמית של BIG3, ליגה 3 על 3 עם שחקנים לשעבר ב-NBA

15.01.2017, 17:30 | שירות כלכליסט

אלן איברסון, קניון מרטין ורשארד לואיס השתתפו באירוע בשרתון טיימס סקוור, שבו ביחד עם אייס קיוב הכריזו על ההשקה הרשמית של BIG3, ליגה 3 על 3 עם שחקנים לשעבר ב-NBA. 

קראו עוד בכלכליסט

אלן אייברסון. הליגה תהיה מורכבת משמונה קבוצות של חמישה שחקנים כל אחת. המשחקים יתקיימו בכל יום ראשון בין ה-24 ביוני וה-26 באוגוסט. העיר והאולם בו הם יתקיימו ישתנו בכל שבוע, כשהשמות שהוזכרו כיעדים פוטנציאלים כוללים את סיאטל, לונדון וניו יורק. המשחקים יהיו עד שקבוצה מגיעה ל-60 נקודות, ויכללו סלים של 2, 3 ו-4 נקודות., צילום: youtube אלן אייברסון. הליגה תהיה מורכבת משמונה קבוצות של חמישה שחקנים כל אחת. המשחקים יתקיימו בכל יום ראשון בין ה-24 ביוני וה-26 באוגוסט. העיר והאולם בו הם יתקיימו ישתנו בכל שבוע, כשהשמות שהוזכרו כיעדים פוטנציאלים כוללים את סיאטל, לונדון וניו יורק. המשחקים יהיו עד שקבוצה מגיעה ל-60 נקודות, ויכללו סלים של 2, 3 ו-4 נקודות. | צילום: youtube אלן אייברסון. הליגה תהיה מורכבת משמונה קבוצות של חמישה שחקנים כל אחת. המשחקים יתקיימו בכל יום ראשון בין ה-24 ביוני וה-26 באוגוסט. העיר והאולם בו הם יתקיימו ישתנו בכל שבוע, כשהשמות שהוזכרו כיעדים פוטנציאלים כוללים את סיאטל, לונדון וניו יורק. המשחקים יהיו עד שקבוצה מגיעה ל-60 נקודות, ויכללו סלים של 2, 3 ו-4 נקודות., צילום: youtube

רוג'ר מייסון ג'וניור, שסייע לאיגוד השחקנים להשיג הסכם קיבוצי חדש עם ה-NBA, יכהן כנשיא וכקומישינר של הליגה.

הליגה תהיה מורכבת משמונה קבוצות של חמישה שחקנים כל אחת. המשחקים יתקיימו בכל יום ראשון בין ה-24 ביוני וה-26 באוגוסט. העיר והאולם בו הם יתקיימו המשחקים ישתנו בכל שבוע, כשהשמות שהוזכרו כיעדים פוטנציאלים כוללים את סיאטל, לונדון וניו יורק. המשחקים יהיו עד שקבוצה מגיעה ל-60 נקודות, ויכללו סלים של 2, 3 ו-4 נקודות.

שחקנים נוספים שכבר הודיעו על השתתפותם כוללים את בונזי וולס, ג'ייסון וויליאמס, צ'ונסי בילאפס וג'רמיין אוניל.

"אני מצפה להזדמנות להמשיך וללמוד על משחק הכדורסל", אמר מרטין. "אני חושב שזה ענק, הוסיף לואיס. "כשפנו אליי, לא היו לי שום דילמות", סיכם אייברסון. "אי אפשר לסרב לאייס קיוב".

מיאמי היט רכשה אחזקה במיספיטס

 

בתוך כך, קבוצת הכדורסל מיאמי היט רכשה אחזקה בארגון הספורט האלקטרוני, מיספיטס (Misfits), כך הכריזו שני הצדדים בשבוע שעבר. בעזרת ההשקעה, מיאמי היט תסייע במשימות שונות הקשורות למותג, כולל מיתוג מחדש שיתאים לצבעי הקבוצה, ומאמצי שיווק, קידום המותג וספונסרשיפ. פרטי ההסכם לא פורסמו.

"מיאמי היט גאה בהיותה חדשנית בכל תחומי הספורט והעסקים", מסר מנכ"ל הקבוצה ניק אריסון. "מבחינתנו, זה היה אך טבעי לחבור למיספיטס, קבוצה צעירה ושאפתנית בענף ספורט שמותיר רושם בתחרויות פנאי במאה ה-21 בקרב דור המילניום".

מיאמי היט היא הקבוצה השנייה ב-NBA שמשתפת פעולה באופן מלא עם קבוצה מתחום הספורט האלקטרוני. בספטמבר, קבוצת הבעלות של פילדלפיה 76' רכשה אחזקת רוב בטים דיגניטאס ואפקס גיימינג, ומיזגה את שתיהן תחת השם של דיגניטאס. הקבוצה גם מינתה עובדים חדשים והעבירה חלק מהצוות בקבוצת הכדורסל לקבוצת הגיימינג.

קבוצות NBA נוספות השקיעו בספורט האלקטרוני בדרגות משתנות. ב-2015, אנדי מילר ומארק מאסטרוב, מהבעלים של סקרמנטו קינגס, השיקו את מותג הספורט האלקטרוני NRG, בעוד שסטיבן קפלן מבעלי ממפיס גריזליס השקיע באימורטלס. בספטמבר, טד לאונסיס ופיטר גובר מוושינגטון וויזארדס וגולדן סטייט ווריורס, בהתאמה, השיקו את קבוצת ההשקעות aXiomatic, שרכשה אחזקת רוב בטים ליקוויד.

"השותפות הזו תהיה הזרז והבסיס להפיכת מיספיטס למותג ספורט אלקטרוני עולמי", מסר מנכ"ל מיספיטס בן ספונט. "מיאמי היט היא מנהיגה ופורצת דרך בספורט המסורתי, והיא תעזור למיספיטס להשיג שווי משמעותי בכל רחבי העסק שלנו".

מיספיטס החלה לפעול ב-2016 כשמייסד ערוץ המדע הבדיוני (Syfy channel), מיצ'ל רובינשטיין וחתנו איש העסקים בן ספונט, השיקו את המותג ורכשו את קבוצת Banditos League of Legends. הקבוצה הזו העפילה לסדרתה אליפות של הליגה, והמותג התרחב מאז ל- Overwatch, Heroes of the Storm, Hearthstone ו- Super Smash Bros.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות