אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נציג ברגר קינג העולמית ינהל את התפעול בארץ צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

נציג ברגר קינג העולמית ינהל את התפעול בארץ

אדי סבטיני, שליווה הקמת שלוחות של רשת המזון המהיר בעולם, מונה למנהל התפעול המקומי על רקע העיכוב בהתפתחות הרשת ובאיתור לוקשיינים בישראל

16.01.2017, 08:24 | אורנה יפת

בכיר ממטה ברגר קינג העולמית הגיע לאחרונה לישראל ומונה למנהל התפעול של הרשת המקומית על רקע הקשיים הניהוליים בה — כך נודע ל"כלכליסט". הבכיר, אדי סבטיני, ליווה את הקמת שלוחות הרשת בארגנטינה ובדרום אפריקה, והוא צפוי ללוות את התפתחות הרשת בארץ בשנה הקרובה. הצטרפותו של סבטיני לצוות הניהולי מגיעה בעקבות השינויים התכופים בזהות המנכ"ל המקומי, הקושי באיתור מיקומים מוצלחים לסניפים והעיכובים בהתהתפחות הרשת ביחס להצהרות המוקדמות של ראשיה.

קראו עוד בכלכליסט

סבטיני צפוי לעבוד לצדו של יו"ר הרשת סטיב בן שימול, ששימש כמנכ"ל ברגר קינג בחודשים יוני־יולי האחרונים. לאחרונה הודיע מנכ"ל הרשת שי לידור כי הוא פורש ממנה לאחר כהונה של חצי שנה בלבד וכי בכוונתו לחזור לעסקי הקפה.

"אנחנו לא מתכוונים לוותר על השוק הישראלי ולא ניתן למקדונלד'ס ובורגראנץ' להמשיך לשלוט פה עוד 15–10 שנה", אמר בן שימול בעקבות הפרסום ב"כלכליסט" על קשיי הקליטה של הרשת בישראל. "יש מקום למותג ברגר קינג בישראל ונהיה חזקים פה. אנחנו ממשיכים בתוכניות לפתוח עוד סניפים".

סטיב בן שימול, צילום: עמית שעל סטיב בן שימול | צילום: עמית שעל סטיב בן שימול, צילום: עמית שעל

לדברי בן שימול, הוא עצמו יוביל את הרשת שהוא מעורב בה מיומה הראשון בארץ: "הטייטל לא משנה את העובדה שאני מעורב בניהול החברה מהיום הראשון וכך ימשיך להיות. חצי שנה לאחר שלקחתי את תפקיד המנכ"ל ראיתי שיש פה עבודה מרובה ונדרשתי לסיוע ניהולי".

לדברי בן שימול, הרשת צפויה לפתוח בחודשים הקרובים שלושה סניפים נוספים באשדוד, הוד השרון והרצליה. "כשפתחנו לא ידענו עד כמה השוק בישראל קשה מבחינת מציאת לוקיישנים", אמר. "הצהרנו על יעד של 10 סניפים עוד ב־2016. יש לנו חמישה סניפים פעילים ועוד שלושה בבינוי. אנחנו תלויים בקבלנים שגם הם עובדים לאט, ונתקלים בקשיים גם מול הרשויות המקומיות. נכון שהצהרנו שניכנס גם לירושלים אבל לא הצלחנו עדיין למצוא מיקום שם. נפתח כשנמצא לוקיישנים טובים".

לדברי בן שימול, הרשת תגיע לפריסה של 50 סניפים בשלוש השנים הקרובות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות