אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טבע בוחנת הקמה של חממת מדעי חיים בחיפה צילום: אלעד גרשגורן

פרסום ראשון

טבע בוחנת הקמה של חממת מדעי חיים בחיפה

ענקית התרופות הישראלית שוקלת להקים חממה לניתוח מידע רפואי. ראש עיריית חיפה יונה יהב: "זו בשורה ענקית לעיר. הגעה של חברה בסדר גודל של טבע תמנף ותמצב את חיפה כבירת המדיה הרפואית בישראל ובעולם"

15.01.2017, 21:03 | מאיר אורבך

ענקית התרופות הישראלית טבע בוחנת הקמה של חממה לניתוח מידע רפואי בעיר חיפה. כך הודיע היום (א') רם ויסבורד, סגן נשיא לפיתוח וחדשנות בטבע בהשקת רובע חברות החדשנות למכשור רפואי בעיר התחתית בחיפה.

קראו עוד בכלכליסט

באירוע שיזמה עיריית חיפה בשיתוף חבר הכנסת אראל מרגלית, אמר ויסבורד כי טבע רואה בחיפה את בירת מדעי החיים של ישראל ובכוונתו להתחיל כבר מחר בבוקר במהלך של בחינה של השתלבות ברובע החדשנות.

יונה יהב, ראש עיריית חיפה אמר: "כניסתה של חברת טבע לחיפה היא בשורה ענקית לעיר. הגעה של חברה בסדר גודל של טבע תמנף ותמצב את חיפה כבירת המדיה הרפואית בישראל ובעולם. נעמיד לרשותם את כל האמצעים כדי לבסס את מקומם בחיפה".

ח"כ אראל מרגלית, שותף ליוזמה אמר: "חיפה תהפוך למוקד חדשנות דיגיטלי בינלאומי וחברות בינלאומיות כבר מביעות עניין". 

ח"כ אראל מרגלית, צילום: נמרוד גליקמן ח"כ אראל מרגלית | צילום: נמרוד גליקמן ח"כ אראל מרגלית, צילום: נמרוד גליקמן

רובע החדשנות הוא חלק מיוזמה משותפת לראש עיריית חיפה יונה יהב וחבר הכנסת אראל מרגלית להפיכת העיר התחתית למוקד חדשנות בתחום המכשור הרפואי ויצירת 'אקו סיסטם' יחד עם האקדמיה וחברות ענק.

מידע רפואי הוא מידע הנאסף ממכשירים שונים על תפקוד חולים, מצב בריאותם, וכן מידע נוסף שניתן באמצעותו לפקח על בריאות החולים וכן מידע כולל לשיפור בריאות החולים בעתיד.

כיום מפעילה טבע חממה נוספת ברעננה בשיתוף חברת פיליפס. החממה החדשה שאמורה לקום בחיפה אינה חלק מחממות המדען הראשי, אלא ככל הנראה יוזמה פרטית של חברת טבע להגדיל את נוכחותה בחיפה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
עיריה הכי גרועה בעולם כולו.
כשיקבלו את חשבון הארנונה יעברו לטירת הכרמל או ליקנעם. או אולי ארנונה מופחתת כמו שבז"ן משלמים? כמו שגנץ מנכ"ל העיריה הקודם משלם עבור הסיטיסנטר? כמו שסביון משלם עבור הגרנד קניון? עסקים קטנים קורסים תחת עול הארנונה שיונה יהב גובה.
דליה טרייביץ  |  17.01.17
לכל התגובות