אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנו של רונאל פישר נעצר בחשד להטרדת עדת המדינה וניסיון לשיבוש מהלך המשפט צילום: אוהד צויגנברג

בנו של רונאל פישר נעצר בחשד להטרדת עדת המדינה וניסיון לשיבוש מהלך המשפט

יחד עם עומרי פישר נעצרו עוד שני מקורבים - מנחם זילברמן ואיתן קרת. השלושה חשודים שניסו למנוע את המשך עדותה של עדת המדינה, לשבש את העדות או להטרידה באמצעות פנייה אליה ולקרובי משפחתה

16.01.2017, 09:51 | תומר גנון ונעמי צורף

שלושה מקורבים לרונאל פישר, ובהם בנו עומרי, נעצרו בשבוע שעבר בחשד להטרדת עדת המדינה ע' ונסיון לשיבוש מהלך המשפט. 3 החשודים - עומרי פישר, מנחם זילברמן ואיתן קרת - נעצרו ביום ראשון בשבוע שעבר ושוחררו למעצר בית של חמישה ימים.

על פי החשד, טרם העדות ובמהלך עדותה בבית המשפט, פעלו השלושה למנוע את המשך עדותה של עדת המדינה, לשבש את העדות או להטריד את העדה באמצעות פנייה אליה ולקרובי משפחתה.

קראו עוד בכלכליסט

החקירה מבוצעת על ידי צוות חקירה מיוחד של חוקרי משטרת ישראל וחוקרי מח״ש.

רונאל פישר, צילום: אוהד צויגנברג רונאל פישר | צילום: אוהד צויגנברג רונאל פישר, צילום: אוהד צויגנברג

כתב האישום החמור נגד עו"ד רונאל פישר הוגש במאי 2015 ובו מיוחס לו מכירת מידע רגיש מחקירות משטרה.

במסגרת הפרשה שזכתה לכינוי "פרשת רונאל פישר" באפריל 2015. ביחד עמו נעצרו מספר מעורבים נוספים בהם קצין המשטרה לשעבר ערן מלכה שהפך לעד מדינה, הודה והורשע במיוחס לו ונידון לעונש מאסר ממושך. עוד נעצרו והואשמו במסגרת הפרשה גם פרקליטת מחוז תל אביב לשעבר, עו"ד רות דוד וכן יאיר ביטון, בעל השליטה בחברת הנדל"ן הציבורית, ב.יאיר.

במאי 2015 הוגש כתב האישום החמור בפרשה שכלל מספר סעיפי אישומים. במרכזו של כתב האישום ההתנהלות הפלילית לכאורה של פישר ומלכה שמכרו מידע רגיש מחקירות משטרה לנחקרים וחשודים בתמורה לבצע כסף. פישר שהה במעצר זמן רב ובהמשך שוחרר למעצר בית עם אזיק אלקטרוני עד לתום ההליכים נגדו.

עדת המדינה היא ע' מי שהייתה העוזרת האישית של פישר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות