אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רציו פטרוליום: 48 מיליון שקל גויסו בשלב המוסדי של ההנפקה צילום: תומי הרפז

רציו פטרוליום: 48 מיליון שקל גויסו בשלב המוסדי של ההנפקה

הביקושים בהנפקה הראשונה לציבור עמוד על 60 מיליון שקל; הגיוס צפוי להסתכם ב-100 מיליון שקל לאחר השלמת השלב הציבורי

16.01.2017, 21:27 | ניר טל

רציו פטרוליום השלימה הערב (ב') את השלב המוסדי בהנפקה הראשונה לציבור לאחר שגייסה כ-48 מיליון שקל מהמוסדיים, בעוד הביקושים עמדו על 60 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מחיר המניה בהנפקה נקבע על 24.25 שקלים. סך סכום הגיוס של השותפות, שנמצאת בשליטתן של משפחות לנדאו ורוטלוי, צפוי להסתכם בכ-100 מיליון שקל וזאת לאחר השלב הציבורי, שצפוי להסתיים בהמשך השבוע. נזכיר כי זו הנפקת ה-IPO הראשונה לשנת 2017 אותה מוביל קונסורציום חתמים בראשות לידר הנפקות ודיסקונט.

יו"ר רציו, ליגד רוטלוי, צילום: אוראל כהן יו"ר רציו, ליגד רוטלוי | צילום: אוראל כהן יו"ר רציו, ליגד רוטלוי, צילום: אוראל כהן

הרקע להקמת השותפות הוא בפעילות פרטית של המשפחות ביחד עם הגיאולוג איתן אייזנברג, כאשר תחום פעילוה הינו חיפושי נפט וגז מחוץ לישראל. לרציו פטרוליום יש ארבע זכויות לקידוח והפקה - במלטה, באירלנד, בפיליפינים (שעדיין נדרשת לאישור הנשיא) ובגיאנה, שם מחזיקה החברה ב־25% מהזכויות בשותפות עם ענקית האנרגיה אקסון מוביל. בתום ההנפקה יעברו הנכסים שברשות השותף הכללי (לנדאו ורוטלוי) לחברה וזאת בתמורה ל-2 מיליון דולר בגין החזר הוצאות.

נזכיר כי מחצית מסכום ההנפקה כבר הובטחה לחברה לאחר שקבוצת דלק התחייבה לרכוש 17.5% מיחידות ההשתתפות, והחברה־האחות רציו התחייבה לרכוש כ־20%. השותף הכללי צפויה להחזיק כ-12% כמתחייב בהנפקות של שותפויות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות