אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
10 חברות טכנולוגיה וביומד הצטרפו לפרויקט האנליזה של הבורסה צילום: חגי דקל

10 חברות טכנולוגיה וביומד הצטרפו לפרויקט האנליזה של הבורסה

פרוסט אנד סאליבן תספק את המחקר על החברות החדשות לאחר ש-10 החברות הראשונות מסוקרות על ידי אדיסון. בין החברות המצטרפות: וונטיז, אפוסנס ובריינסווי. רדהיל ביקשה להיות מסוקרת על ידי שני גופי המחקר

17.01.2017, 11:07 | רחלי בינדמן

10 חברות ביומד וטכנולוגיה נוספות מצטרפות לפרויקט האנליזה של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. זאת בנוסף ל-10 חברות שמסוקרות כבר היום על ידי חברת המחקר אדיסון. 10 חברות נוספות יסוקרו על ידי חברת הייעוץ והמחקר פרוסט אנד סאליבן.

קראו עוד בכלכליסט

פרויקט האנליזה יכלול כך 20 חברות. הפרויקט הושק במטרה להעלות את רמת הידע של המשקיעים אודות חברות טכנולוגיה וביומד ולשווקים בהן החברות פועלות ובכך ליצור תמחור הולם ולהגביר את החשיפה של המשקיעים מהארץ ומהעולם.

7 מהחברות שיסוקרו ע"י פרוסט אנד סאליבן הינן מתחום הביומד, 3 מתחום הטכנולוגיה. 4 מהן דואליות. מדובר בחברות אפוסנס, העוסקת בפיתוח מוצרים ביוטכנולוגיים, בריינסווי, העוסקת במחקר ופיתוח של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח, ביוליין, העוסקת בפיתוח תרופות למגוון מחלות, די.אן.איי ביומדיקל, העוסקת בפיתוח תרופות אוראליות לטיפול בתת פעילות של בלוטת יותרת התריס וטיפול באוסטאופורוזיס, כיטוב פארמה, סלקט ביוטכנולוגיה ורדהיל ביופארמה שמסוקרת גם על ידי אדיסון וזאת לפי בקשתה. חברות הטכנולוגיה שיסוקרו על ידי פרוסט הן אנרג'יקס העוסקת במערכות לייצור חשמל מאנרגיית שמש, וונטיז העוסקת בפיתוח והפצת פלטפורמות תוכן לאספקת שירותי תכן לצפייה על פי דרישה (VOD) וסייפ-טי גרופ, חברת סייבר.

על מנת לשמור על ניתוח מקצועי בלתי תלוי, החברות המסוקרות חתמו על הסכם עם הבורסה לקבלת שירותי האנליזה לתקופה מחייבת של שנתיים. החברות לא יכולות לפרוש מהפרויקט במהלך תקופה זו גם אם הסקירה לא תהיה לשביעות רצונן. האנליזה ממומנת על ידי החברות המסוקרות ובהשתתפות הבורסה והמדען הראשי.

האנליזות יפורסמו לפחות ארבע פעמים בשנה, לאחר פרסום הדו"חות הכספיים של החברות. בנוסף, יפורסמו עדכונים בעקבות אירוע מהותי בחברה (במידת הצורך). בחודשים האחרונים פורסמו במסגרת הפרוייקט ע"י חברת אדיסון 10 אנליזות לחברות אינטק, אלומיי, אליום, ביולייט, ביונדווקס, ננו דיימנשן, פוינטר, פלוריסטם, פורסייט ורדהיל. בשבועות הקרובים צפוייה להתפרסם אנליזה על חברת קולפלנט.

המסחר בבורסה, צילום: צביקה טישלר המסחר בבורסה | צילום: צביקה טישלר המסחר בבורסה, צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות