אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חתולים ברכבת צילום: medium.com

PLAY

חתולים ברכבת

הארגון שמשנה את הטיוב של לונדון בעזרת חתולים, הזכות שלא לחייך, שר החוץ של פולין הקים מדינה, על חשיבותם של אלמוגים והמוצר שאולי יוציא גיימרים מהבית

17.01.2017, 17:41 | נמרוד צוק

1. חתול תעלול

אנחנו מאמינים שלא שמעתם מעולם על הארגון הפועל תחת השם Citizens Advertising Takeover Service, או CATS בראשי תיבות, וחבל. בנובמבר האחרון הוא אסף מגולשי קיקסטארטר 23 אלף פאונד עבור המטרה הנעלה של החלפת עשרות שלטי פרסומת בתחנות הרכבת התחתית של לונדון בתמונות של חתולים. אם לא בשביל זה אנחנו לא יודעים למה המציאו את האינטרנט.

חתולים משנים חיים, צילום: medium.com חתולים משנים חיים | צילום: medium.com חתולים משנים חיים, צילום: medium.com

 

2. אבל למה את לא מחייכת

 לאמנית מנדי צונג נמאס מגברים זרים שמתעקשים להעיר לה כשהיא מעזה להסתובב בציבור בפרצוף לא שמח. התשובה המשעשעת שלה היא סדרת הציורים "Bitchy Resting Faces" שמבוססת על צילומי סלפי שקיבלה מהעוקבות שלה באינסטגרם, ושמה לה למטרה להיאבק בתחושות האשמה והבושה שנגרמת לנשים בשל הדרישה הגברית המקוממת שיקפידו על חיוך.

3. אתה לוקח שמאלה אחרי אטלנטיס

 בשבוע שעבר ערך שר החוץ של פולין ביקור רשמי בניו יורק ונפגש עם עיתונאים, ואז אירע משהו לא נעים: השר הזכיר בדבריו כבדרך אגב מדינה שלא קיימת בשם "סן אסקובר". בתקופה אחרת זה היה נגמר אולי בכמה פרסומים לא מחמיאים בעיתונות, אבל אנחנו ב-2017 אז השר נאלץ מאז להתמודד עם הטרלות כמו חשבון הטוויטר הרשמי של "הרפובליקה הדמוקרטית העממית של סן אסקובר" שהחל לפעול זמן קצר לאחר מכן, תחת דגל המזכיר באופן חשוד את זה של הרשות הפלסטינית, ולעדכן את 5,800 עוקביו בפרטים מעניינים כמו נתונים על יצוא היין מהמדינה.

 

4. חבקו אלמוג

אנחנו יודעים ששוניות אלמוגים הן תופעת טבע משובבת עין, אבל מה הופך אותן לבעלות חשיבות עצומה לכלל המערכת האקולוגית? הנה סרטון שמסביר את העניין יפה באנימציית 8 ביט.

5. לא תודה, יש לי כבר אבוב פלייסטיישן

רבים מדמיינים את אוסטרליה כמקום בו אנשים נמצאים באופן תמידי על שפת הים או הבריכה, בדרך כלל בלווית פחית בירה. במיקרוסופט החליטו לחזק את הסטריאוטיפ באמצעות מוצר מקומי מעניין אך טיפשי למדי שנועד לאנשים שמתקשים להיפרד מהאקסבוקס שלהם גם כשהם יוצאים מהבית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות