אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט הכריזה על יכולות חדשות במארג האבטחה עבור אבטחת רשת מבוססת-כוונה – Intent-Based Network

פורטינט הכריזה על יכולות חדשות במארג האבטחה עבור אבטחת רשת מבוססת-כוונה – Intent-Based Network

22.01.2017, 13:57 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על מספר חידושים במארג האבטחה של החברה, אשר כוללים את השקת FortiOS 5.6, מערכת הפעלת האבטחה המתקדמת בעולם, יחד עם פתרון אבטחת התפעול החדש של פורטינט (Security Operations). מערכת ההפעלה FortiOS 5.6 משלבת חידושים טכנולוגיים רבים במטרה לספק יכולות אוניברסליות ומרכזיות משופרות יותר בהשוואה לפלטפורמות האבטחה המסורתיות או פתרונות נקודתיים הזמינים כיום. העדכונים הללו מהווים את אבני היסוד לאבטחת רשת מבוססת-כוונה (Intent-Based Network Security – IBN), אשר תהיה בעלת אספקה עצמית, תפעול עצמי ותיקון עצמי.

לפי מחקר שנערך לאחרונה על ידי גרטנר, "אימוץ רשתות מבוססות-כוונה מונע על ידי דרישות של טרנספורמציה דיגיטלית עסקית. רשתות אלו נועדו להגדיל את גמישות הרשת יחד עם הזמינות והאמינות. המורכבות הגוברת של רשתות, בשילוב עם מחסור במיומנויות הכרחיות של תכנון, פריסה ותפעול משימות, מגבירים את הלחץ על מנהלי התשתית והפעולות (I&O) למצוא דרך טובה יותר למפות את דרישות העסק להתנהגות התשתית בדרך מתוזמנת, עקבית וברת-אימות".

החזון של פורטינט הוא לספק אבטחת רשת מבוססת-כוונה אשר תאפשר למארג האבטחה לתרגם בצורה אוטומטית דרישות עסקיות לפעולות אבטחת רשת מסונכרנות ללא התערבות אנושית. דבר זה יאפשר לארגונים לתכנן ארכיטקטורות אבטחה מתוחכמות יותר ובו-בזמן לפשט בצורה משמעותית פריסות מורכבות ולהפחית עומסים תפעוליים; וכתוצאה מכך, לספק תשתיות טכנולוגיות עצמאיות ברובן, המסוגלות לתחזק בצורה קבועה גישת אבטחה אופטימלית על פני כל שטח התקיפה.

מערכת FortiOS 5.6 כוללת פונקציות מתקדמות דוגמת: נקודת מבט IT כוללת לכל המרכיבים עם אלמנט אבטחה הפועל באמצעות קונסולת ניהול אחת ואספקת API פתוחים אשר ניתן לשלב עם פתרונות השותפים של פורטינט; ראייה מורחבת של נקודות גישה אלחוטיות, מתגים וארגזי החול של פורטינט בניהול משופר ובקרה מרכזית של מרכיבי הרשתות והגנות איומים מתקדמות; ממשק משתמש חדש אשר הופך במהירות את מודעות ה-IT לפעולת אבטחה; אספקת המלצות אבטחה פרואקטיביות על מנת לסייע לשפר את יעילות ותאימות הרשת. ה-FortiOS 5.6 מהווה את הבסיס של טכנולוגית מארג אבטחה של פורטינט. היא פועלת בצורה סקלבילית מה-IoT ועד לענן ועל פני סביבות פיזיות, וירטואליות והיברידיות כדי לחלק ולהגן על כל שטח התקיפה של הארגונים הגדולים הגלובליים והמבוזרים.

אלי פרנס, מנהל אזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט אלי פרנס, מנהל אזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט אלי פרנס, מנהל אזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט

אלי פרנס, מנהל אזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט, אמר כי, "השיפורים המשמעותיים במערכת ההפעלה של פורטינט, בשילוב עם פתרון ה-Security Operations Solution, מספקים חזון חסר תקדים ויכולות אוטומטיות על פני כל התשתית של הארגון, החל מנקודות הקצה ועד לענן. בנוסף, יכולות משולבות אלו מייצגות את החדשנות המתמשכת של מארג האבטחה של פורטינט ומספקות מסגרת לרשתות האבטחה מבוססות-הכוונה המתקדמות של מחר".

קן קסי, מייסד, יו"ר ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "דרישות הכלכלה הדיגיטלית של היום מניעות גידול של רשתות מורכבות אשר דורשות מיומנות וכישרון יוצאי דופן וברמה הגבוהה ביותר על מנת לתכנן, לפרוס, לתפעל וחשוב מכל – לאבטח. המוצרים הנקודתיים ופתרונות פלטפורמות האבטחה של היום לא מסוגלים לספק פתרון מעמיק, יכולות עיבוד או אוטומציה מתקדמת ההכרחיים על מנת להתייחס לדרישות הללו. מארג האבטחה של פורטינט מספק טווח רחב של פתרונות אבטחה עוצמתיים ואוטומטיים הדרושים על מנת לפתור את האתגרים של ימינו ובו-בזמן להניח את היסודות עבור אבטחת רשת עצמאית ומבוססת-כוונה, אשר תיקח חלק משמעותי בהגנה על הארגונים של מחר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות