אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי: זבנג וגמרנו: שיטת Urban Fitbase צילום: אוראל כהן

אימון אישי: זבנג וגמרנו: שיטת Urban Fitbase

Urban Fitbase הוא מרחב דמוי דיסקוטק עם אורות צבעוניים ומוזיקה קצבית, שבו מתקיים אימון ממוקד לבעלי סדר יום עמוס

24.01.2017, 08:50 | סיון אבוקאי

בין המשרדים בהרצליה פיתוח שוכן Urban Fitbase, מרחב דמוי דיסקוטק עם אורות צבעוניים ומוזיקה קצבית, שבו מתקיים האימון האולטימטיבי לבעלי סדר יום עמוס שמחפשים פעילות גופנית ממוקדת.

האימון משלב בין ריצת אינטרוולים מודרכת על מסילה ותרגילי כוח בזמן קצוב. כל אחד מהמשתתפים מקבל מסילה אישית ומרחב עבודה משלו. האימון מתחיל בתרגילי ריצה או הליכה (כל אחד בהתאם ליכולתו האישית) ונמשך בתרגילי כוח משתנים על TRX, קטלבל ועוד.

אימון כושר Urban Fitbase , צילום: אוראל כהן אימון כושר Urban Fitbase | צילום: אוראל כהן אימון כושר Urban Fitbase , צילום: אוראל כהן

לאימון בסגנון כזה מטרה אחת עיקרית: חיזוק הגוף ושריפת קלוריות - שני האלמנטים שיסייעו לכם בחיטוב. שחר כוכבי, תזונאי קליני ומאמן כושר: "מרבית המתאמנים מעבירים את רוב זמנם במכון בריצה משעממת על המסילה או בשיעורי סטודיו עמוסים ודחוסים. משום שהריצה ב־Urban Fitbase מודרכת, האימון הופך למעניין ויעיל יותר. עבודת הכוח מגוונת ומשלבת סגנונות אימון שונים ואביזרים מגוונים".

האימון במועדון הוא פתרון טוב לאנשים עסוקים שמעוניינים לשמור על אורח חיי בריא. הוא מותאם לכל הרמות, אך מומלץ להגיע אליו לאחר היכרות בסיסית עם תרגילי כוח.

רחוב המדע 5 הרצליה פיתוח, 40–60 שקל לשיעור בהתאם לכרטיסייה הנבחרת.

מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 400–600 קלוריות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות