אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט תשקיע בחברת הסייבר הישראלית אילוסיב נטוורקס צילום: חנן גרינבלט

פרסום ראשון

מיקרוסופט תשקיע בחברת הסייבר הישראלית אילוסיב נטוורקס

חברת הסייבר שמפתחת פתרונות להטעיה בתחום אבטחת המידע גייסה עד היום כ-30 מיליון דולר והיא מעסיקה 62 עובדים. סכום ההשקעה של זרוע ההון סיכון של מיקרוסופט לא פורסם

24.01.2017, 10:16 | מאיר אורבך

מיקרוסופט תשקיע בחברת הסייבר הישראלית אילוסיב נטוורקס (Illusive Networks), המפתחת פתרונות להטעיה בתחום אבטחת המידע. סכום ההשקעה, שהתבצעה באמצעות זרוע ההון סיכון של מיקרוסופט, Microsoft Ventures , לא פורסם. המימון החדש ישמש לקידום ההתרחבות הגלובלית של החברה, השקעה במכירות ושיווק וכן להגדלת צוותי המהנדסים והתמיכה עבור טכנולוגיית ההטעיה של החברה בתחום אבטחת הסייבר.

Microsoft Ventures תצטרף למשקיעים הקיימים בחברה - New Enterprise Associates, אחת מפירמות ההון סיכון הגדולות והפעילות בעולם, Bessemer Venture Partners, Marker LLC, Citi Ventures, Cisco Investments ו-Innovation Endeavors של אריק שמידט. היקף שני סבבי ההשקעה הראשונים של החברה הגיע ליותר מ-30 מיליון דולר. אילוסיב מעסיקה כיום 62 עובדים. מייסד החברה עופר ישראלי החליף לאחרונה את שלמה טובול בתפקיד מנכ"ל החברה.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל אילוסיב נטוורקס עופר ישראלי, צילום: חנן גרינבלט מנכ"ל אילוסיב נטוורקס עופר ישראלי | צילום: חנן גרינבלט מנכ"ל אילוסיב נטוורקס עופר ישראלי, צילום: חנן גרינבלט

עופר ישראלי, מנכ"ל illusive networks: "ההשקעה מצד Microsoft Ventures פותחת עולם חדש של הזדמנויות בפני אילוסיב נטוורקס בתחום טכנולוגיית ההטעיה בעולם של מחשבי הקצה והענן, ומרחיבה את יכולת ההגעה שלנו למשתמשים ברחבי העולם".

מוני חסיד, GM ,Managing Director ב-Microsoft Ventures: "ל-illusive networks יש את המומחיות הנדרשת להמשיך ולקדם את הדור הבא של טכנולוגיית ההטעיה בתחום אבטחת הסייבר ולהגן על ארגונים מפני מתקפות הנעשות יותר ויותר מורכבות. אנחנו שמחים להשקיע ב-illusive networks בתקופה שבה החברה פועלת להביא את טכנולוגיית ההטעיה שלה כסטנדרט בשוק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות