אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברוס ספרינגסטין מוכר את ביתו בניו ג'רזי שנבנה לפני 100 שנה צילום: Bill Ebbesen/Flickr

ברוס ספרינגסטין מוכר את ביתו בניו ג'רזי שנבנה לפני 100 שנה

הבית, בשטח של 560 מ"ר, שוכן על שטח של 30 דונם ומוקף עצים וגפנים. סכום המכירה טרם פורסם. ההערכות עומדות על 3 מיליון דולר

24.01.2017, 15:26 | שירות כלכליסט
ברוס ספרינגסטין מוכר את הבית שלו בניו ג'רזי. הבית, השוכן על שטח של 30 דונם, נמצא בבעלותו של הזמר כבר עשורים, אך הוא כמעט ולא בילה בו.

קראו עוד בכלכליסט

בבעלותו של "הבוס" היו שני נכסים צמודים בעיירת החוף העשירה רומסון במחוז מונמאות'. בחודש מאי האחרון הוא מכר את הבית הראשון לשחקן הכדורסל רנדי פוי מברוקלין נטס עבור 1.737 מיליון דולר. כעת הוא מתכוון למכור את הבית השני, שבגודל 557.5 מ"ר למנהל השקעות מניו יורק. לא פורסם מחיר המכירה, אך לפי הערכת השווי האחרונה שבוצעה, שווי הבית עומד סביב 3 מיליון דולר.

ספרינגסטין רכש את המקום בנובמבר 1983. בבעלותו נכסים נוספים בניו ג'רזי, פלורידה ולוס אנג'לס. הוא ואשתו מבלים את מרבית זמנם בבית בקולט סנק בניו ג'רזי, הכולל גם חוות סוסים.

הבית, שנבנה ב-1917 מוקף בעצים השומרים על פרטיותו, וגפנים מכסים את החזית הקדמית. בצד האחורי יש גינה קטנה שמוקפת בדונמים של מדשאות. הנכס כולל גם בריכה וביתן אורחים, שמופרד מהבית הראשי על ידי שורה של עצים.

מבט מלמעלה על הבית, העצים והבריכה, צילום: google earth מבט מלמעלה על הבית, העצים והבריכה | צילום: google earth מבט מלמעלה על הבית, העצים והבריכה, צילום: google earth

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות