אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תופרים חליפות: דלתא רוצה שוב לשדרג את השכר והבונוסים של בכיריה בישראל צילום: אריאל בשור

תופרים חליפות: דלתא רוצה שוב לשדרג את השכר והבונוסים של בכיריה בישראל

השכר למנהלים מדווחי מנכ"ל בישראל יעלה מ-80 אלף שקל ברוטו בחודש, ל-90 אלף שקל ברוטו. מדובר בשדרוג של 12.5%. כמו כן, תקרת הבונוס לבכירים תעלה מ-6 משכורות בשנה ל-9 משכורות

25.01.2017, 10:28 | גיל קליאן

חברת האופנה הבינלאומית דלתא הודיעה אמש (ג') כי היא מעוניינת לשדרג את תקרת השכר לבכיריה בישראל שאינם מנכ"ל הפעילות בישראל, מ-80 אלף שקל ברוטו בחודש, ל-90 אלף שקל ברוטו. מדובר על שדרוג של 12.5%. כמו כן, תקרת הבונוס לבכירים תעלה מ-6 משכורות בשנה ל-9 משכורות בשנה. מי שיוכלו להנות מהשכר המשודרג החדש הם בכירים בפעילות דלתא בישראל שמדווחים למנכ"ל. מדובר על ניסיון נוסף להעביר את השינוי - לאחר שבעלי המניות בחרו שלא לאשר שינוי דומה בתחילת החודש.

קראו עוד בכלכליסט

עוד דיווחה דלתא, כי היא מעונייינת להגדיל את תקרת התשלום המירבית לדירקטורים כך שתעמוד על 200 אלף דולר.

הדירקטוריון של דלתא אישר פה אחד את העלאת השכר. מי שהשתתפו באותה ישיבה היו הדירקטורים אייזק דבח (בעל השליטה), נעם לאוטמן, שאול בן זאב (דח"צ), יחזקאל דברת (דח"צ), גדעון שטיאט, יצחק ויינשטוק, ישראל באום וציפורה כרמון. העלאת השכר נזקקת גם לאישור אסיפת בעלי המניות של דלתא, שתתכנס ב-1 במרץ.

במסמך מדיניות השכר של החברה, נחשפו גם פערי השכר בין בכירי דלתא לשכר החציוני. לפי הנתונים, הפער בין הבכירים בישראל לשכר החציוני בישראל הוא פי 17. החברה הגדירה כי הפער המקסימלי הראוי מבחינה הוא פי 35. מדובר על פער צנוע יחסית לחברות אופנה מקומיות אחרות. בארה"ב, פערי השכר בין הבכירים לזוטרים בשכר החציוני עומדים על פי 59 - ונמצאים כבר ברף העליון של פערי השכר הראויים מבחינת החברה.

אייזק דבח, צילום: אריאל בשור אייזק דבח | צילום: אריאל בשור אייזק דבח, צילום: אריאל בשור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות