אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוגב לשי באב"ד: "ההצעה שלך שאצא לחופשה מדיפה ריח רע של משטר אפל" צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

יוגב לשי באב"ד: "ההצעה שלך שאצא לחופשה מדיפה ריח רע של משטר אפל"

מנכ"ל האוצר זימן את מנהל רשות החברות לשימוע שאמור להתקיים היום. יוגב טוען כי אין לבאב"ד סמכות לבצע לו שימוע כזה, וכי מהלך כזה נעשה רק במקרים בהם קיים חשש לכאורה לעבירה פלילית

25.01.2017, 11:27 | ליאור גוטמן
מנהל רשות החברות הממשלתיות אורי יוגב תקף הבוקר (ד') בחריפות את מנכ"ל האוצר שי באב"ד ואמר לו שההצעה שלו שיפרוש לחופשה עד לשימוע, "מדיפה ריח רע של משטר אפל ורפובליקת בננות". במכתב ששלח לבאב"ד הוא כתב כי הוא מוכן שלא לבוא במגע עם התקשורת ל-14 יום, עד שבאב"ד יוכיח שהוא מנסה לערוך לו שימוע ממניעים עניינים.

קראו עוד בכלכליסט

באב"ד זימן את יוגב לשימוע שאמור להתקיים היום, זאת לאחר שיוגב לכאורה קיים תדרוך עיתונאים ללא תיאום עם דוברות האוצר או עם הנהלת המשרד. יוגב פנה באמצעות עורכי דינו לבאב"ד וטען כבר אתמול שאין לבאב"ד סמכות לבצע לו שימוע וכי מהלך כזה נעשה רק במקרים בהם קיים חשש לכאורה לעבירה פלילית. לפיכך, יוגב ביקש לקבל לידיו אסמכתאות כאילו בוצעו עבירות מסוג זה, בטרם יגיע.

מנכ"ל האוצר שי באב"ד (מימין) ומנהל רשות החברות אורי יוגב, צילום: אוראל כהן מנכ"ל האוצר שי באב"ד (מימין) ומנהל רשות החברות אורי יוגב | צילום: אוראל כהן מנכ"ל האוצר שי באב"ד (מימין) ומנהל רשות החברות אורי יוגב, צילום: אוראל כהן

עיון במכתב שנשלח הבוקר מיוגב לבאב"ד מעלה את הנימוק שהנהלת האוצר לא הציגה ליוגב אסמכתאות לטענות שעלו כלפיו, מה שמוביל את יוגב לטעון שההצעה שהוגשה לו אתמול, כאילו יצא לחופשה עד השימוע, אינה עניינית. "הצעתך למרשי שיצא לחופשה עד למועד דחיית השימוע מוטב שלא הייתה מועלית כלל. מהצעה זו נודף ריח רע של מדינות משטר אפלות ורפובליקת בננות המנסות לסכור פיות", מטיח יוגב, ומציע לפנים משורת הדין שלא להגיע למגע עם התקשורת למשך 14 יום עד שבאב"ד או מי מטעמו יציג את הטענות כלפיו.

טרם נמסרה תגובת האוצר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות