אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיוס ראשון למיינדספייס: 15 מיליון דולר מיואב חרל"פ וגילעד אלטשולר צילום: אוראל כהן

גיוס ראשון למיינדספייס: 15 מיליון דולר מיואב חרל"פ וגילעד אלטשולר

חברת חללי העבודה מתכננת פתיחה של חמישה סניפים חדשים ותשתמש במימון כדי להיכנס לשוק האמריקאי ולהרחיב את פעילותה באירופה

25.01.2017, 16:56 | מאיר אורבך

חברת חללי העבודה מיינדספייס גייסה סכום של 15 מליון דולר מיואב חרל"פ, גילעד אלטשולר, קובי רוגובין וקבוצת משקיעים פרטיים מאירופה. זהו הגיוס הראשון של החברה שמעסיקה 40 עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הוקמה ב-2014 על ידי דן זכאי - מנכ״ל ומייסד משותף ויותם אלרואי - סמנכ״ל פיתוח עסקי ומייסד משותף. היא מפעילה כיום ארבעה סניפים בישראל ובגרמניה וצפויה לפתוח חמישה סניפים נוספים בחודשים הקרובים, שיקנו לה קהל של כ-5,000 איש. בין לקוחות החברה ברחבי העולם ניתן למנות את ברקליס ו-TechStarts, את מועדון הכדורגל הרטה ברלין, את בנק HESPA הגרמני, M&C Saatchi, יזמים פרטיים ועוד.

משרדי מיינדספייס. מתכננים חמישה מתחמים חדשים, צילום: אוראל כהן משרדי מיינדספייס. מתכננים חמישה מתחמים חדשים | צילום: אוראל כהן משרדי מיינדספייס. מתכננים חמישה מתחמים חדשים, צילום: אוראל כהן

לדברי דן זכאי, מנכ"ל וממייסדי החברה. "בעזרת המימון אנו מתכננים להיכנס לשוק האמריקאי, תוך כדי הרחבה וחיזוק של פעילותנו המצליחה באירופה".

"מיינדספייס מדגישה באופן משמעותי את הערך המוסף שבמתן חוויה שיתופית לחברי הקהילה. כל אחד מהמרחבים של מיינדספייס זוכה לעיצוב ייחודי ברמה גבוהה, כמו גם ארגון אירועים יחודיים, פעילויות נטוורקינג ועידוד שיתופי פעולה", אומר דן זכאי.

החברה פועלת בשוק צפוף במיוחד בו בולטת במיוחד חברת WeWork. וכן חברות מקומיות רבות אשר מציעות חללי עבודה. כיום יש בישראל מספר רב של חברות המציעות חללי עבודה משותפים, הן לתעשיות מסויימות והן לאזורים כגון רחובות, מודיעין, רעננה ואחרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות