אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רעידת אדמה הורגשה ברחבי הארץ צילום: שאטרסטוק

רעידת אדמה הורגשה ברחבי הארץ

כמה דקות לפני השעה 21:00 דיווחו גולשים מצפת בצפון ועד באר-שבע בדרום על רעידת אדמה קלה שהורגשה. מוקד הרעש הוא כנראה באזור כרתים

25.01.2017, 21:13 | ynet

גולשים מצפת בצפון ועד באר-שבע דיווחו הערב (יום ד') על רעידת אדמה שהורגשה. מהמכון הגיאופיזי בישראל נמסר כי מדובר ברעידת אדמה בעוצמה 5.6 ומוקד הרעש היה מזרחית לכרתים סמוך לשעה 20:57. הרעש הורגש היטב גם בישראל.

סער מתל אביב, שמתגורר בקומה חמישית, סיפר: "הרגשתי שהכיסא זז, וחשבתי שאולי זו רעידת אדמה. בת זוגי לא הרגישה כלום. ואז קיבלתי פוש שאישר - לא דמיינתי".

בני צליק מקרית מוצקין סיפר: "אני גר בקומה שביעית. ראיתי עם אשתי טלוויזיה. ראינו שמשהו לא תקין והבת שלי צעקה 'רעידת אדמה'. אז הבנתי שאני לא מדמיין.

הרעידה נמשכה כ-30 שניות".

עומר אידל מכפר סבא הרגיש גם הוא את הרעידה. ''ישבתי מול המחשב, פתאום הבניין רעד ואמרתי לעצמי שאולי אני מדמיין", הוא שיחזר. "חיכיתי קצת והכל התחיל לרעוד, לא בטירוף אבל ללא ספק הרעידה הורגשה".

רובי גולדשטיין מראשון לציון אמר: "ישבתי מול המחשב והתחלתי להרגיש רעידות קלות, ישר הבנתי שזו רעידת אדמה. היא הייתה חלשה, אבל מורגשת. היא נמשכה כ-15 שניות".

דני סימון מתל אביב: הוסיף: ''ישבנו על הספה והכל התחיל להתנענע. הבת זוג שלי התחילה לצעוק 'יואו, הכל זז', אז לרגע חשבתי שביבי התפטר". 

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות