אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונן אגסי מצא בית חדש: מונה לראש חטיבת שוק ההון בלאומי צילום: מיה כרמי- דרור

רונן אגסי מצא בית חדש: מונה לראש חטיבת שוק ההון בלאומי

10 ימים לאחר שהודיע אגסי על פרישתו מתפקיד כמנהל חברת האחזקות של הראל, מודיע היום בנק לאומי על הצטרפותו לצוות ההנהלה - יחליף כראש החטיבה את איתי בן זאב, שנכנס בתחילת החודש לתפקיד מנכ"ל הבורסה

26.01.2017, 14:52 | מיקי גרינפלד ורעות שפיגלמן

רונן אגסי מצא תפקיד חדש: בנק לאומי הודיע היום (ה') על מינויו לתפקיד ראש חטיבת שוק הון בבנק, ועל הצטרפותו לצוות ההנהלה. ההודעה של לאומי היתה צפויה, לאחר שבימים האחרונים כבר פורסם על המינוי הצפוי של אגסי.

קראו עוד בכלכליסט

אגסי יחליף בתפקיד את איתי בן זאב, שנכנס בתחילת השנה לתפקיד מנכ"ל הבורסה בת"א. ממלא מקומו של בן זאב בתפקיד הוא גיא פישר, שימשיך להוביל את החטיבה עד למינויו בפועל של אגסי. תאריך תחילת הכהונה של אגסי עדיין לא נקבע, ומינויו כפוף לאישור בנק ישראל.  

לפני 10 ימים בלבד הודיע אגסי במפתיע על החלטתו לפרוש מתפקידו כמנכ"ל חברת האחזקות הראל. אגסי מונה לתפקיד מנכ"ל חברת האחזקות רק בינואר 2016, לאחר ששימש בתפקידי ניהול שונים בחברת הראל ב-10 השנים האחרונות.

בהודעת הפרישה הרשמית של אגסי מהראל נאמר: "לאחר עשר שנים מוצלחות ופוריות בתפקידים בכירים בקבוצת הראל ובכלל זה מנהל הכספים של הקבוצה, ראש חטיבת הכספים והמשאבים של האל ומזה למעלה משנה כמנכ"ל החברה, אני חש תחושת מיצוי מעיסוקו כאחראי על תחום הכספים של הקבוצה ומעוניין לסכם את כהונתי, לשם חיפוש אתגרים ניהוליים ועסקיים חדשים".   

שכרו של אגסי בהראל עמד על 3.7 מיליון שקל, אך הוא אושר לפני כניסה לתוקף של החוק הקובע תקרת חוב לשכר הבכירים בחברות הפיננסיות (למעשה, האסיפה אישרה את שכרו ביום פרסום החוק ברשומות). שכרו של אגסי בלאומי לא נקבע עדיין, לנוכח העובדה שמינויו טרם אושר סופית כאמור. אגסי (48) הוא רו"ח במקצועו, בעל תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים מהמרכז האקדמי המכללה למינהל.

רונן אגסי, צילום: מיה כרמי- דרור רונן אגסי | צילום: מיה כרמי- דרור רונן אגסי, צילום: מיה כרמי- דרור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות