אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האדריכלים רון ארד ואבנר ישר יקימו משרד משותף בתל אביב צילום: אוראל כהן, סיון פרג'

האדריכלים רון ארד ואבנר ישר יקימו משרד משותף בתל אביב

המשרד המשותף בא בעקבות סדרה של שיתופי פעולה בין שני האדריכלים הידועים בשנים האחרונות. אחד הפרויקטים עליו הם עובדים בימים אלה הוא הקמה של מגדל מהגבוהים בארץ, בן 70 קומות, בגדה המזרחית של איילון מול רכבת השלום

30.01.2017, 12:25 | רעות ברנע

האדריכלים רון ארד ואבנר ישר יקימו משרד משותף בתל אביב: רון ארד, אולי המעצב הישראלי המצליח ביותר בקנה מידה בינלאומי, חי ועובד בלונדון מזה כארבעה עשורים. הוא מוכר בעיקר בזכות עיצוב של רהיטים ומוצרים שנמכרים בכל העולם, ופרויקטים ציבוריים שיצר בערים הגדולות בעולם. המבנה המוכר ביותר שתכנן ארד בארץ הוא מוזיאון העיצוב בחולון, שנכנס לא פעם לרשימות בינלאומיות של מבנים אדריכליים ראויים לציון. אבנר ישר הוא אחד האדריכלים המובילים בארץ, בעלי המשרד "ישר אדריכלים" שתכנן בשנים האחרונות כמה מהפרויקטים המדוברים ביותר ביניהם מגדל נווה צדק על הים ומגדל רוטשילד 1. לאחרונה עלה שמו של ישר לכותרות גם בנסיבות אישיות, אחרי שאשתו השחקנית רונית אלקבץ ז"ל נפטרה ממחלת הסרטן.

רון ארד , צילום: אוראל כהן רון ארד | צילום: אוראל כהן רון ארד , צילום: אוראל כהן

המשרד המשותף בא בעקבות סדרה של שיתופי פעולה בין ארד וישר בשנים האחרונות. אחד הפרויקטים עליו הם עובדים יחד בימים אלה הוא הקמה של מגדל מהגבוהים בארץ, בן 70 קומות, בגדה המזרחית של איילון מול רכבת השלום. הם שיתפו פעולה גם בתחרויות עיצוב אורבני ובין השאר שימשו יחד כשופטים בפרס יצחק ישר של אוניברסיטת ת"א – פרס המוענק לסטודנטים לאדריכלות ע"ש אביו של אבנר, שהיה אדריכל מצליח גם הוא.

אבנר ישר, צילום: עמית שעל אבנר ישר | צילום: עמית שעל אבנר ישר, צילום: עמית שעל

המשרד המשותף של השניים יציע שירות מותאם אישית לצרכי הלקוח עם כל היתרונות התפעוליים והכלכליים של בסיס עבודה שממקום בתל אביב. הם יעסקו בעיצוב חדשני ופיתוח ושימוש בחידושים האחרונים בתעשייה מבחינת טכנולוגיה, חומרים וידע. היתרון בשירות שכזה הוא האפשרות לתת מענה מקצועי שלם לכל היבטי הפרויקט תחת קורת גג אחת משותפת - החל מניתוח ראשוני והתכנון דרך תיאום, פיתוח העיצוב ומעקב על תהליכי רישוי, וכלה בהפקת מפרטים, מכרזים, פיקוח על הבנייה, מסירה, יחסי ציבור ושיווק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות