אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כבר לא עו"ד: נוחי דנקנר הושעה זמנית מלשכת עורכי הדין צילום: אוראל כהן

כבר לא עו"ד: נוחי דנקנר הושעה זמנית מלשכת עורכי הדין

פרקליטיו הודיעו שהוא מסכים להשעיה וביקשו לבטל את הדיון בבית הדין המשמעתי. ההשעיה תמשך עד למתן פסק דין חלוט בערעור שהגיש דנקנר לביהמ"ש העליון על הרשעתו בהרצת מניות

31.01.2017, 12:16 | ענת רואה

בית הדין המשמעתי המחוזי של לשכת עורכי הדין, החליט לפני זמן קצר על השעייתו הזמנית של איש העסקים נוחי דנקנר מהלשכה כך שדנקנר לא ייחשב עורך דין יותר ולא יוכל להשתמש בתוארו כעורך דין לכל פעולה שהיא.

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה תיכנס לתוקף מחר (ד'). ההשעיה הזמנית תמשך עד למתן פסק דין חלוט בערעור שהגיש דנקנר על פסק הדין שהרשיע אותו בעבירות על חוק ניירות ערך. ההחלטה ניתנה ע"י הרכב בראשות עו"ד שרון גרשוני וחברי בית הדין עו"ד שלומי באשי ועו"ד ניר גבאי.

בתחילה נקבעה בקשת ההשעיה לדיון שאמור היה להתקיים בשבוע הבא בפני חברי בית הדין, אולם הדיון בוטל לאחר שדנקנר הודיע כי הוא מסכים לבקשת ההשעיה ואין בכוונתו להתנגד לכך. ההודעה נמסרה באמצעות עורכי הדין גיורא אדרת ויפעת מנור.

דנקנר הגביל את רישיון עריכת הדין שלו למשך כעשור, אך חידש אותו מאז סוף 2014. לפני כשבועיים החליטה ועדת האתיקה במחוז תל אביב בלשכה, לבקש מבית הדין להשעות את דנקנר זמנית עקב הרשעתו בפלילים ועונש המאסר שנגזר עליו. דנקנר נדון לשנתיים מאסר בפועל. הוא ערער על ההרשעה ואילו המדינה ערערה על קולת העונש ודורשת להחמירו ל-6-3 שנות מאסר. 

נוחי דנקנר בעת שמיעת גזר דינו בבית המשפט המחוזי בת"א לאחר שהורשע בהרצת מניות, צילום: רויטרס נוחי דנקנר בעת שמיעת גזר דינו בבית המשפט המחוזי בת"א לאחר שהורשע בהרצת מניות | צילום: רויטרס נוחי דנקנר בעת שמיעת גזר דינו בבית המשפט המחוזי בת"א לאחר שהורשע בהרצת מניות, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות