אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למה נאסר השימוש במקבוק פרו במבחני לשכת עורכי הדין בארה"ב? צילום: הגר רבט

בשולי הרשת

למה נאסר השימוש במקבוק פרו במבחני לשכת עורכי הדין בארה"ב?

כמה מדינות בארה"ב אסרו על שימוש במחשבי אפל שמצוידים במשטח הטאץ' בשל תכונת השלמת המילים שמשולבת בהם ועלולה לאפשר לסטודנטים לרמות

31.01.2017, 17:28 | רפאל קאהאן

מחשבי המקבוק פרו החדשים של אפל המצוידים במשטח הנגיעה נאסרו לשימוש במהלך מבחני לשכות עורכי דין במספר מדינות בארה"ב. הסיבה לכך, לפי דיווח של אתר CNET אתמול (ב'), היא שתכונת זיהוי המילים שמוטמעת בטאץ' מסוגלת להשלים מילים שנוספו למאגר הזיהוי של המחשב באופן אוטומטי, מה שעשוי לאפשר לסטודנטים מתחכמים ל"טעון" את המושגים מראש.

פס המגע במקבוק. השלמה אוטומטית של מילים שנוספו למאגר, צילום: הגר רבט פס המגע במקבוק. השלמה אוטומטית של מילים שנוספו למאגר | צילום: הגר רבט פס המגע במקבוק. השלמה אוטומטית של מילים שנוספו למאגר, צילום: הגר רבט

התוצאה היא שהסטודנטים יצטרכו לוותר על המקבוקים שלהם או להשתמש במחשבים אחרים מתקדמים פחות. או אפילו לחזור להשתמש בעט ונייר. ההנחיה החדשה הוגשה לאחר שחברה שנשכרה לבדוק את התנהלות המבחנים עלתה על פוטנציאל ההונאה.

במדינות מסוימות, כמו צפון קרוליינה, מורשה השימוש במחשביה של אפל בתנאי שהנבחנים ינטרלו את תכונת זיהוי המילים. במדינות אחרות, כמו ניו יורק, החליטו לא לקחת סיכון ולאסור את השימוש במחשבי המקבוק באופן גורף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות