אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עורך גלובס חגי גולן פורש ועובר לערוץ 20 צילום: נמרוד גליקמן

עורך גלובס חגי גולן פורש ועובר לערוץ 20

גולן יהיה העורך הראשי של ערוץ הכנסת במידה וערוץ 20 יזכה במכרז להפעלתו. אל גולן מצטרפים במכרז מטעם ערוץ 20 גם מנכ"ל HOT לשעבר דוד קמיניץ שמיועד ליו"ר, מוטי שקלאר שמיועד להיות מנכ"ל וצ׳יקו מנשה

01.02.2017, 19:05 | אלירן מלכי

העורך הראשי של גלובס, חגי גולן, צפוי לעזוב את תפקידו ולעבור לערוץ 20. גולן יהיה העורך הראשי של ערוץ הכנסת במידה וערוץ 20 יזכה במכרז להפעלתו. המכרז נסגר היום (ד') אחה"צ.

גולן (59) הצטרף לגלובס ככתב עם הקמתו והתקדם בעיתון ובשנת 1997 הפך לעורך הראשי שלו.

גלובס נמצא בהליך של כינוס נכסים לאחר שהבעלים, אליעזר פישמן, הוכרז כפושט רגל. מי שצפוי לרכוש את העיתון הוא האוליגרך דויד דווידוביץ, תמורת כ-45 מיליון שקל. מנגד, אלונה בר-און המחזיקה המניות מיעוט בחברת מוניטין שדרכה מוחזק העיתון, מנסה לגבש קבוצת רכישה אך ככל הנראה היא לא מצליחה. 

חגי גולן. פורש מגלובס, צילום: נמרוד גליקמן חגי גולן. פורש מגלובס | צילום: נמרוד גליקמן חגי גולן. פורש מגלובס, צילום: נמרוד גליקמן

המתמודדים על ערוץ הכנסת

אל גולן מצטרפים במכרז מטעם ערוץ 20 גם מנכ"ל HOT לשעבר, דוד קמיניץ, שמונה ליו"ר הדירקטוריון, מוטי שקלאר ששימוש בעבר כמנכ"ל רשות השידור ויו"ר הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, ומיועד לשמש כמנכ"ל הערוץ, וצ׳יקו מנשה, מנהל רשת ב' כיום, מיועד לשמש כמנהל האקטואליה והחדשות בערוץ הכנסת.

גם ערוץ 10 ניגש למכרז ערוץ הכנסת והודיע כי ערן טיפנברון, המשמש סמנכ"ל דיגיטל בקבוצת RGE בעלת ערוץ 10 ולשעבר עורך ynet, מיועד להיות העורך הראשי ומנהל האקטואליה.

הנבחרת של חדשות 2 כוללת את אורנה ברביבאי, ראשת אכ"א לשעבר, שצפויה להיות יו"ר הדירקטוריון, אורי פז שצפוי להמשיך את תפקידו כמנכ"ל ערוץ הכנסת הנוכחי.

 קבוצה נוספת המתמודדת במכרז הם אולפני הרצליה. מי שצפוי להיות מנכ"ל הערוץ והעורך הראשי מטעם הקבוצה הוא עורך ערוץ 24 לשעבר אייל אופנהיים.

תאגיד השידור הציבורי, שרכש את המסמכים של השתתפות המכרז, החליט בסופו של דבר לא לגשת למכרז. בתאגיד אומרים שאין לו כוח אדם לתפעול הערוץ אך ברקע הדברים נראה שהם לא מעוניינים לעשות שום דבר שעלול לפגוע בסיכוי שלהם לעלות בסוף אפריל לאוויר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות