אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יחימוביץ': "עוד לא החלטתי בעניין ההתמודדות לראשות ההסתדרות" צילום: עמית שאבי

יחימוביץ': "עוד לא החלטתי בעניין ההתמודדות לראשות ההסתדרות"

בעקבות פרסומים על הצטרפותה למרוץ לראשות ההסתדרות, פרסמה הבוקר חברת הכנסת מהמחנה הציוני הבהרה בטוויטר

03.02.2017, 10:11 | אסנת ניר

זירת הבחירות להסתדרות מתחממת בעקבות שמועות הבוקר (ו') על כך שח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) צפויה להתמודד לראשות ההסתדרות. יחימוביץ' טוענת שטרם קיבלה החלטה וצייצה: "הסתדרות. למתקשרים, למסמסים, הבהרה: אין עדיין החלטה בעניין ההתמודדות לראשות ההסתדרות".

קראו עוד בכלכליסט

הבחירות יתקיימו רק במאי, אך עוד כשלושה שבועות מסתיימת האפשרות להגיש מועמדות לתפקיד יו"ר ההסתדרות (ב-23 בפברואר). מכיוון שהמועד האחרון להגשת רשימות חדשות להתמודדות בהסתדרות עבר לפני כחודש, יחימוביץ' יכולה להתמודד רק במסגרת סיעה קיימת. האופציה האפשרית הממשית ביותר על פי ההערכות הן כי תתמודד במסגרת סיעתו של ח"כ איתן כבל "צדק חברתי" בהסתדרות, זאת על אף שראשי המפלגה הביעו תמיכה בניסנקורן. ח"כ איתן כבל טוען כי נכון לכרגע אין היתכנות להתמודדותה בסיעתו ולא סוכם על כך.

ח"כ שלי יחימוביץ ח"כ שלי יחימוביץ' | צילום: עמית שאבי ח"כ שלי יחימוביץ

נכון לעת זו, המתמודד היחיד לתפקיד יו"ר ההסתדרות הוא היו"ר הנוכחי, אבי ניסנקורן, חבר מפלגת העבודה גם כן, וראש סיעת "עוגן" בהסתדרות. ראש סיעת עוז, השר חיים כץ, לשעבר יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית לשעבר, הביע תמיכה ואף חתם על הסכם קואליציוני עם ניסנקורן. סיעת כולנו שהצהירה על הקמת סיעה בהסתדרות טרם השלימה את ההליכים הביורוקרטיים, אך זו על פי ההערכות תומכת בניסנקורן גם כן.

האירועים האחרונים מול ההסתדרות הלאומית במאבק על ועד נמל אשדוד העמידו את יו"ר ההסתדרות הנוכחי, אבי ניסנקורן, במצב פגיע יותר וייתכן ויסייעו להכין את הקרקע למקרה שמועמד אחר יחליט להתמודד מולו.

לא היה ניתן להשיג את תגובתה של יחימוביץ'. מסביבתה נמסר שטרם החליטה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
להחליף את יו״ר ההסתדרות
ההסתדרות והעומד בראש הפכו את המוסד הזה לחברת הייטק,אינם מייצגים עובדים ומפקירים את השומרים על זכויותיהם (ארגוני עובדים), ומיכן אני פונה לשלי יחימוביץ את האדם המתאים במקום המתאים ,נידרש להחליף גם במחוזות את היו״ר הם עייפים ,הם באים לעבודה ולא לעבוד.
!  |  04.02.17
9.
חסרת אחריות כלומניקית
הי שלי... מצפה ממך לגלות טיפת אחריות. הידע והיכולת שלך בתחום העבודה המאורגנת עומד על אפס הדבר היחיד שתוכלי לבצע הוא לגרום נזק לכלל העובדים בארץ. בורכה ההסתדרות במנהיג עובדים בעל ניסיון עצום שהרים את המערכת במהלך השנתיים האחרונות והביא להישגים כבירים עבור כלל המשק ודואג לשינוי החברתי הגדול מכולם . כן כן יותר מכלל הפוליטיקאים יחד וביניהם את. כמו שאומרים הישארי בפוליטיקה אבל גם שם את גרועה .תתפטרי יוטב לך .
עמיתוש ולא לצנזר!!!!  |  03.02.17
לכל התגובות