אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצחק הרצוג חש ברע ואושפז בבית החולים צילום: יאיר שגיא

יצחק הרצוג חש ברע ואושפז בבית החולים

יו"ר האופוזיציה סבל מחום גבוה ומחולשה, ופונה לאיכילוב. הוא יישאר הלילה להשגחה ויעבור סדרת בדיקות

03.02.2017, 22:17 | ספי קרופסקי ו-ynet

ראש האופוזיציה ויו״ר המחנה הציוני, ח״כ יצחק הרצוג (המחנה הציוני), הגיע הערב (ו') עצמאית לחדר המיון של המרכז הרפואי איכילוב בתל אביב לאחר שחש ברע. הוא עבר סדרת בדיקות שהעלו את החשד לאירוע מוחי קל וחולף.

מבית החולים נמסר כי הרצוג מרגיש מצוין ומתקשר עם הסביבה. עם זאת, לפי החלטת הצוות הרפואי, הוא יישאר להשגחה הלילה במחלקה הנוירולוגית ויעבור סדרות בדיקות. בסביבתו של הרצוג סיפרו כי לאורך כל היום הוא סבל מחום גבוה והרגיש חלש, ובשעות הערב עלה החום – והוא נאלץ להתפנות למיון. נהגו פינה אותו לשם, ואשתו התלוותה אליו.

שעה קלה אחרי שנודע דבר אשפוזו פרסם הרצוג הודעה בטוויטר. הוא כתב: "הערב חשתי ברע. הגעתי עם מיכל למרכז הרפואי תל-אביב ליתר ביטחון. עובר בדיקות ומרגיש יותר טוב. תודה לדואגים ולצוות הרפואי. שבת שלום". אנשיו של הרצוג הדגישו כי הוא בהכרה מלאה וכי הוא הגיע לבית החולים עומד על רגליו ולא נזקק לסיוע.

הרצוג. אנשיו הדגישו כי הוא בהכרה מלאה וכי הגיע לבית החולים עומד על רגליו ולא נזקק לסיוע, צילום: דניאל אליאור הרצוג. אנשיו הדגישו כי הוא בהכרה מלאה וכי הגיע לבית החולים עומד על רגליו ולא נזקק לסיוע | צילום: דניאל אליאור הרצוג. אנשיו הדגישו כי הוא בהכרה מלאה וכי הגיע לבית החולים עומד על רגליו ולא נזקק לסיוע, צילום: דניאל אליאור

הרצוג, בן 56, נחבל בשנה שעבר באורח קל מאוד בתאונת דרכים בכביש החוף, ליד רשפון. שלושה כלי רכב התנגשו אז זה בזה - ואחד מהם היה רכבו של הרצוג. פרמדיקים של מד"א בדקו אז את הרצוג במקום וטיפלו בו - והוא לא נזקק לפינוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות