אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכשרת הישוב חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם היזם ניסים אסייג לקידום פינוי בינוי בת"א צילום: אוראל כהן

הכשרת הישוב חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם היזם ניסים אסייג לקידום פינוי בינוי בת"א

על פי ההסכם הצדדים יחלו בקידום שני פרויקטים, האחד בפלורנטין והשני בדרום-מזרח העיר, במסגרתם יפונו 138 דירות וייבנו 455 דירות חדשות

05.02.2017, 15:23 | אביב גוטר
קבוצת הכשרת הישוב, בבעלות עופר נמרודי, דיווחה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי של חברת הבת שלה הכשרה אלפא, המרכזת את פעילות הקבוצה בתחום ההתחדשות העירונית, עם חברת ניסים אסייג לקידום פרויקטים של התחדשות עירונית בתל אביב. על פי ההסכם, הצדדים יחלו בקידומם של שני פרויקטים בתל אביב במסגרתם יוסבו פרויקטים בהיקף נוכחי של 138 יחידות דיור לפרויקטים חדשים בהיקף של 455 יחידות דיור.

קראו עוד בכלכליסט

הצדדים סיכמו, סמוך לאחר חתימת ההסכם, כי הם יחלו בקידומם של שני פרוייקטים בתל-אביב, במסגרתם יוסבו פרוייקטים בהיקף נוכחי של 138 יחידות דיור לפרויקטים חדשים בהיקף של 455 יחידות דיור כאשר בשניהם החברות הגיעו להסכמות בקרב הדיירים והם נמצאים בהליך החתימה על ההסכמים הסופיים.

ניסים אסייג, צילום: נמרוד גליקמן ניסים אסייג | צילום: נמרוד גליקמן ניסים אסייג, צילום: נמרוד גליקמן

הפרויקט הראשון הינו בשכונת פלורנטין ת"א, בו התכנון מבוצע על ידי האדריכל אילן פיבקו. המתחם כולל כיום 72 יחידות דיור, והוא יוסב לפרויקט בהיקף של 241 יחידות דיור ו-1,230 מ"ר שטחי מסחר. הפרויקט השני הינו ברחוב פוזננסקי בעיר, והוא כולל כיום 66 יחידות דיור ו-2 מחסנים. פרויקט זה, המתוכנן על ידי משרד האדריכלים ברעלי-לויצקי-כסיף, יוסב לפרויקט בהיקף של 214 יחידות דיור.

עופר נמרודי, מנכ"ל קבוצת הכשרת הישוב אמר: "ההסכם הינו בעל משמעות אסטרטגית לטווח ארוך עבור הכשרה אלפא, והוא יתרום להאצת פעילותה של קבוצת הכשרת הישוב בתחום ההתחדשות העירונית".

ניסים אסייג, מנכ"ל קבוצת אסייג, ציין: "קבוצת אסייג פועלת מזה שנים רבות בתחום ההתחדשות העירונית, והינה אחת מהחלוצות בתחום זה. אנו רואים בכל פרוייקט של התחדשות עירונית סוג של פרוייקט חברתי, ובהתאם חברתנו מקדמת פרוייקטים מסוג זה בגישה יחודית, דרך משקפי הדיירים לאורך כל התהליך. אנו שמחים על השותפות החדשה עם עם הכשרת הישוב, שהינה מותג הנדל"ן הוותיק ביותר , ומשוכנעים ששילוב הכוחות שלנו עם יזמית ותיקה יביא ליצירת גורם מוביל בשוק המגורים הישראלי בשנים הקרובות. תחום ההתחדשות העירונית תופס נתח הולך וגדל בשוק המגורים בישראל, ואנו מאמינים ששילוב היתרונות של שתי החברות יהווה אלטרנטיבה מרכזית לפתרון מצוקת הדיור בארץ".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות