אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטרטוסקייל של אריאל מייסלוס קונה את טסורה האמריקאית

סטרטוסקייל של אריאל מייסלוס קונה את טסורה האמריקאית

הסטארט-אפ הישראלי מציע שירותי ענן מתקדמים לניהול מרכזי נתונים שמהווים אלטרנטיבה לאלה של אמזון. לטסורה 20 עובדים בארה"ב וקנדה. סכום הרכישה לא נמסר

06.02.2017, 15:00 | מאיר אורבך

סטרטוסקייל, חברת הסטארט-אפ מהרצליה שהוקמה על ידי אריאל מייסלוס, רכשה את חברת רכישת טסורה (Tesora) האמריקנית. טסורה היא חברה פרטית שפועלת מקיימבריג' (ארה"ב) ומטורונטו (קנדה) ומפתחת שירותים מתקדמים להקמת מאגרי מידע מפלטפורמות ענן פרטיות או ציבוריות.

קראו עוד בכלכליסט

סטרטוסקייל מפתחת תוכנה לניהול מרכזי מידע ארגוניים וכוללת שרותי ענן מתקדמים המהווים אלטרנטיבה לשירותי הענן הציבורי של אמזון. במקביל הכריזה סטרטוסקייל על של שירות מאגרי מידע רלציונים (RDS), שמאפשר הקמת מאגרי מידע והרחבתם בלחיצת כפתור, תוך קיצור משמעותי של התהליך התפעולי הנוכחי.

סטרטוסקייל הוקמה ב-2013 וגייסה עד היום מעל ל-70 מיליון דולר ממשקיעים כגון Battery Ventures, Bessemer Venture Partners, סיסקו, אינטל, קאולקום וסנדיסק. החברה מעסיקה למעלה מ-100 עובדים ברחבי העולם. הצוות של טסורה, שמונה כ-20 עובדים, יצטרף למשרדי החברה בבוסטון וטורונטו.

אריאל מייסלוס מנכ"ל ומייסד סטרטוסקייל אריאל מייסלוס מנכ"ל ומייסד סטרטוסקייל אריאל מייסלוס מנכ"ל ומייסד סטרטוסקייל

"הרכישה מהווה ציון דרך משמעותי ביכולת של סטרטוסקייל לסייע ללקוחות להאיץ את תהליכי אימוץ מתודולוגיות הענן" הסביר אריאל מייסלוס, המנכ"ל והמייסד של סטרטוסקייל. "ארגונים מעוניינים לצרוך שירותי מאגרי מידע באופן פשוט וקל ובלחיצת כפתור". מייסלוס היה מעורב בעבר בהקמת חברת אנוביט שנמכרה לאפל, פסעבה (Passave) שנמכרה ל-PMC סיירה וחברות נוספות.

הכרזת הרכישה מגיעה מספר שבועות לאחר שסטרטוסקייל השיקה גרסה חדשה של סימפוני (Symphony), מוצר הדגל של החברה המספק לחברות תשתית כוללת להקמת ענן על גבי שרתי הארגון. הגרסה החדשה הרחיבה באופן משמעותי את השירותים שמציעה סימפוני ומאפשרת לארגונים לממש ענן היברידי (שילוב של ענן ציבורי וענן פנים ארגוני). ארגונים יכולים להפוך את השרתים והחומרה שברשותם לענן ארגוני התואם את שירותי הענן של חברת אמזון. סימפוני מאפשרת לארגונים לאמץ אסטרטגיות "ענן-תחילה" ובכך לתמוך ביחידות הפיתוח, שמעדיפות את מתודולוגיות הענן מבחינת יעילות ומתן שירותים מתקדמים. סימפוני מאפשרת שליטה מלאה על כל האפליקציות והמידע של הארגון ממקום אחד, וכן מאפשרת למפתחים גמישות מרבית בבחירת שיטות הפיתוח וסביבות הפיתוח.

הצוות של טסורה ופלטפורמת שירותי מאגרי המידע שפיתחה החברה מרחיבים ומחזקים את היכולות של סטרטוסקייל לספק ללקוחות שירותי מאגרי מידע כחלק מיצירת ענן פרטי התואם את שירותי הענן של אמזון, ולענות באופן מידי על הצורך בהקמת מאגרי מידע מגוונים והרחבתם לאורך זמן.

בין לקוחותיה של טסורה ניתן למצוא ארגונים וספקי שירות הזקוקים לשירותי הקמה פשוטים ואמינים של מאגרי מידע נפוצים באמצעות ממשק אחד. הפלטפורמה של טסורה מאפשרת לארגונים הקמה בשירות עצמי של 17 מאגרי מידע כגון: Oracle, MySQL, MongoDB, Redis, Cassandra, DataStax Enteprise, Couchbase, MariaDB, Percona, PostgresSWL, DB2 Express. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות