אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהפך בטיפאני: שכרה את ליידי גאגא ופיטרה את המנכ"ל צילום: גטי אימג'ס

מהפך בטיפאני: שכרה את ליידי גאגא ופיטרה את המנכ"ל

טיפאני מפטרת את פרדריק קומנאל בגלל ביצועים מאכזבים. ירידה של 14% במכירות בחנות הדגל בניו יורק עקב האבטחה הכבדה במגדל טראמפ השכן

06.02.2017, 23:44 | שירות כלכליסט

רגע לפני הצגת הפרסומת הראשונה של טיפאני אי פעם במשחק הסופרבול, בחברת התכשיטים היוקרתית הודיעו על פיטוריו הפתאומיים של המנכ"ל פרדריק קומנאל בגלל תוצאות כספיות מאכזבות בדו"חות החברה לשנת 2016.

טיפאני עשתה מאמץ בשנים האחרונות לשמור על מעמדה כאחת מהחברות המובילות בתעשייה אופנת היוקרה, אך נאלצה להתמודד במקביל עם אתגרים בשווקים הוותיקים, כמו ארה"ב, והחדשים — כמו סין.

פרדריק קומנאל , צילום: גטי אימג פרדריק קומנאל | צילום: גטי אימג'ס פרדריק קומנאל , צילום: גטי אימג

בדומה למתחרות, טיפאני נפגעה מהתחזקות הדולר והידוק הרגולציה בסין שפגעה בתעשיית המתנות ומההאטה הכללית בשוק מוצרי היוקרה. בנוסף, ספגה טיפאני פגיעה במכירות בחנות הדגל שלה בשדרה החמישית בניו יורק, בגלל האבטחה המוגברת במגדל טראמפ השכן. בתקופת החגים חלה ירידה חדה של 14% במכירות בשל חסימת הרחוב. בטיפאני אף ניסו למשוך קהל צעיר על ידי פרסומת הסופרבול הראשונה של החברה אי פעם, ושכרו עבור זאת את הזמרת ליידי גאגא, שאף הופיעה בהפסקת המחצית של המשחק.

קומנאל (57) עמד בראשה של החברה מאז אפריל 2015. על פי ההודעה שפורסמה שלשום, פיטוריו תקפים באופן מיידי וממלא מקומו יהיה המנכ"ל הקודם מייקל קוולסקי שלאחר פרישתו המשיך לכהן בדירקטוריון החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות