אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת וובפאלס רוכשת את קליקסמוב ב-20 מיליון שקל

קבוצת וובפאלס רוכשת את קליקסמוב ב-20 מיליון שקל

הרכישה מתבצעת באמצעות חברת Dau-Up, זרוע המובייל של הקבוצה, שתשלם במזומן עבור כל העסקים והנכסים של קליקסמוב

07.02.2017, 12:56 | מאיר אורבך

קבוצת וובפאלס, בבעלותה של אקסלמדיה הבורסאית, הודיעה היום (ג') כי תרכוש את קליקסמוב (ClicksMob) - מפעילת פלטפורמת פרסום מבוסס ביצועים במובייל. הרכישה תתבצע באמצעות חברת Dau-Up, זרוע המובייל של הקבוצה, שתשלם עבור כל העסקים והנכסים של קליקסמוב כ-20 מיליון שקל במזומן.

קראו עוד בכלכליסט

השלמת הרכישה צפויה להתבצע במהלך הרבעון הראשון של שנת 2017. לאחר השלמת הרכישה, צפויה פעילותה של קליקסמוב, שהסתכמה במחזור של כ-16.3 מיליון דולר ב- 2016, להגדיל את פעילות המובייל של החברה באופן משמעותי. קליקסמוב לא גייסה עד היום מימון חיצוני כך שאת מרבית הכסף יגרפו מייסדי החברה.

קליקסמוב מספקת משתמשים במודל מבוסס ביצועים לאפליקציות מובילות במספר ורטיקלים, בהם e-commerce (מסחר אלקטרוני), נסיעות, בידור, כספים ועוד. כמו כן, תספק קליקסמוב לקבוצה נוכחות משמעותית באסיה, שכן יותר מ-30% מהכנסות קליקסמוב בשנת 2016 הגיעו מרכישת משתמשים באזור זה. בזכות מינוף הידע הקיים בתחומי המשחקים והשיווק ברשתות חברתיות ובגוגל, השילוב בין Dau-Up ל-קליקסמוב יאפשר לקבוצה לספק תוצאות למגוון רחב יותר של לקוחות בורטיקלים ובאזורים גיאוגרפיים שונים, ובתוך כך למנף את היתרונות לגודל. 

ענבל לביא, מנכ"לית קבוצת וובפאלס, ציינה כי, " קליקסמוב, בשילוב עם היכולות הקיימות שלנו בתחום השיווק והפרסום במובייל, תשמש מכפיל כח לצמיחתנו העתידית בתחום, במגוון סוגי אפליקציות וערוצי שיווק. רכישה זו מוסיפה צוותים מוכשרים ומיומנים לחברה ומהווה הזדמנות מצוינת עבור דאואפ להמשיך להרחיב את נוכחותה באסיה, נוסף על חיזוק נוכחותנו בצפון אמריקה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות