אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת אמן רכשה את חברת הייעוץ הבריטית DBFS ב-8 מיליון שקל צילום: בלומברג

קבוצת אמן רכשה את חברת הייעוץ הבריטית DBFS ב-8 מיליון שקל

החברה הבריטית תשמש כשלוחה של קבוצת אמן באירופה. בין לקוחותיה: HSBC, ING, קרנות גידור והבורסה הלונדונית

07.02.2017, 15:20 | רפאל קאהאן
קבוצת אמן, הודיעה היום (ג') על רכישת חברת DBFS הבריטית, המספקת שירותי יעוץ, אינטגרציה ושירותי מומחים לגופים פיננסיים, עם התמקדות בשוק ההשקעות. בין לקוחותיה של DBFS נכללים כ-40 גופים הפיננסים, ביניהם HSBC, ING, קרנות גידור והבורסה הלונדונית בין השאר. היקף העסקה הוא כ-8 מיליון שקל ועשוי להגיע ל-11 מיליון שקל אם החברה תעמוד ביעדים. 

קראו עוד בכלכליסט

DBFS הוקמה בשנת 1996 ומתמחה בניהול סיכונים ורגולציה בבריטניה. החברה מבצעת פרויקטים ברחבי באירופה. היא צפויה לשמש כבסיס להרחבת הפעילות של קבוצת אמן בבריטניה ומערב אירופה ולמינוף אמן בתחום הייעוץ, האינטגרציה והפתרונות בעולם הפיננסי. בין השירותים שהיא מספקת ניתן למנות: התאמה לחוקים ולשינויים רגולטורים, שירותי Front Office, ביצוע פעולות (Operations), פיתוח טכנולוגיה מתקדמת (פינטק), שירותי מומחים ועוד.

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן מסר כי: "הניסיון והידע של החברה יספקו לנו את הידע והיכולת לחזק את מעמדנו בתחום הפתרונות לעולם הפיננסי. בנוסף, אנחנו נספק ל-DBFS את התמיכה כדי להמשיך ולהיות שחקן מרכזי בשוק הבריטי".

שגיא אליהו, מנהל הפעילות הבינלאומית בקבוצת אמן ציין כי הרכישה תסייע להגדיל את הנוכחות של החברה במערב אירופה ולהציע סל פתרונות לחברות הפיננסים בבריטניה ובכלל. שגיא הוסיף כי: "היה חשוב לנו לאתר גורם מוביל בשוק הבריטי כמו DBFS בתחום הרגלוציה וניהול סיכונים שהיום הם בליבת הפעילות של חברות הפיננסים. אני משוכנע שהתשתית הזו תאפשר לנו גם לאחר היפרדות השוק האנגלי מהשוק הארופאי המשותף במתכונתו כיום (ה- Brexit) לקבל הזדמנויות רבות להתרחבות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות