אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הנדל"ן עדי עד רכשה 4 פרויקטי תמ"א 38 של יובל בנייה שנכנסה להקפאת הליכים

חברת הנדל"ן עדי עד רכשה 4 פרויקטי תמ"א 38 של יובל בנייה שנכנסה להקפאת הליכים

בית המשפט המחוזי אישר היום מכירה של שני פרויקטים בהוד השרון, פרויקט בראשל"צ ופרויקט ביהוד שהיו שייכים לחברה הקורסת. השופט: "56 משפחות מתגוררות בתנאים לא תנאים בבניינים שהעבודה בהם הופסקה"

07.02.2017, 19:10 | אמיתי גזית

שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב חגי ברנר אישר היום במסגרת הליך הקפאת הנכסים של חברת יובל בנייה מכירה של 4 פרויקטי תמ"א 38 לחברת עדי עד של בוריס הנדלמן.

עדי עד שילמה עבור הפרויקטים 6.5 מיליון שקל והעמידה ערבויות בנקאיות בסכום של 3.5 מיליון שקל. מדובר בפרויקטים ברחוב יסוד המעלה 22 ו-24 בהוד-השרון; ברחוב טיומקין 1 בראשון-לציון; וברחוב עץ האפרסק 13 ביהוד.

השופט ברנר הסביר בהחלטתו כי מדובר בפתרון האופטימלי בנסיבות העניין, זאת לאחר שלקח בחשבון כי 56 משפחות מתגוררות ב"תנאים לא תנאים" ב-4 בניינים שהעבודה בהם הופסקה עקב קריסת החברה. 

השופט חגי ברנר השופט חגי ברנר השופט חגי ברנר

בדצמבר 2016 אישר בית המשפט המחוזי את הקפאת ההליכים של חברת יובל בנייה למשך 60 יום, ועו"ד חגי אולמן ממשרד יהודה רוה ושות' מונה על ידי בית המשפט למנהל המיוחד של החברה. יובל בנייה נוסדה ב-2011 על-ידי אנשי העסקים גוזלן ואילן דרעי. רגע לפני הקפאת ההליכים לחברה היו חמישה פרויקטים בשלבי ביצוע שונים ו-18 פרויקטים בתהליכי תכנון ורישוי.

לדברי עו"ד דודו ג'והן, שותף ומנהל מחלקת הנדל"ן במשרד י. וינרוט, המייצג את חברת עדי עד, "החלטת בית המשפט היום היא בשורה של ממש עבור 56 המשפחות שגרות באתרי בנייה כבר תקופה לא קצרה בעקבות קריסת יובל בנייה. במהלך הדיונים הגשנו הצעות כדי להיכנס לנעליה של חברת יובל בנייה, למרות שהיינו בין הנושים. לקחנו על עצמו את מימון הפרויקטים במטרה לסיים את מפח הנפש שעברו הדיירים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות