אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדוור עקפה את התחזיות לרבעון - למרות ירידה בהכנסות וברווח הנקי

רדוור עקפה את התחזיות לרבעון - למרות ירידה בהכנסות וברווח הנקי

החברה בניהולו של רועי זיסאפל עדיין מושפעת לרעה מהמעבר למודל מכירה חוזרת למנויים. ההכנסות ירדו ב-6.5% והסתכמו ב-51.7 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2016

08.02.2017, 14:26 | דרור רייך

חברת רדוור העוסקת באבטחת סייבר דיווחה היום (ד') טרם פתיחת המסחר בוול סטריט על הדוחות הכספיים לרבעון האחרון של 2016, מהם עולה כי שינוי המודל העסקי של החברה - מעבר לשיעור גבוה יותר של מכירות מנויים, כלומר מכירה חוזרת לעומת חד פעמית - עדיין משפיע לרעה על התוצאות הכספיות.

קראו עוד בכלכליסט

רדוור דיווחה על הכנסות של 51.7 מיליון דולר, מעל תחזית האנליסטים שעמדה על 50.7 מיליון דולר, אך נמוך ב-6.5% מהרבעון המקביל אשתקד. בחלוקה על פי אזורים נרשמה התחזקות בהכנסות מארה"ב של 9% ל-23 מיליון דולר וירידה של 16% בהכנסות מאירופה ל-15 מיליון דולר. באסיה ירדו ההכנסות הברעוניות ב-15% לסכום של 14 מיליון דולר.

בשורה התחתונה החברה המנוהלת ע"י רועי זיסאפל רשמה רווח נקי (GAAP-Non) של 2.5 מיליון דולר או 6 סנט למניה, גבוה בהשוואה לתחזית האנליסטים של 2.3 מיליון דולר או 5 סנט למניה אך נמוך מרווח של 7.6 מיליון או 17 סנט למניה ברבעון המקביל אשתקד.

רדוור ייצרה תזרים מזומנים של 23.3 מיליון דולר ברבעון, שהסתכם לקופת מזומנים של 320 מיליון דולר שהם כמחצית משווי השוק של החברה שעומד על 640 מיליון דולר. רדוור ביצעת רכישת עצמית של מניות ברבעון הרביעי בסכום של 10.3 מיליון דולר.

רדוור דיווחה בשבוע שעבר על רכישת ספקית התוכנה סקיולרט, שמשווקת מערכת אבטחה מבוססת ענן שאינה דורשת התקנה. סכום הרכישה לא פורסם אך מאחר ורדוור היא חברה נסחרת ומחוייבת בדיווח על עסקה מהותית, ככל הנראה העסקה נערכה מתחת לשווי ההשקעה בחברה. סקיולרט שהוקמה ב-2010 גייסה עד היום כ-16 מיליון דולר.

רועי זיסאפל רועי זיסאפל רועי זיסאפל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות